Львівські десантники звільнили від окупації декілька українських населених пунктів
14 квітня 2022р. Львівські десантники звільнили від окупації ще декілька українських населених пунктів. Про це 13 квітня повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький з посиланням...