16.5 C
Lviv
07.05.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

У Сколе при пожежі загинула 89-річна власниця будинку

28 вересня о 20:15 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу м. Сколе на вул. Калнишевського, 11 Стрийського району в дерев’яному житловому будинку, критому шифером, розміром 10×15 м.

До місця виклику виїхали рятувальники 24-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Сколе та 55-го державного пожежно-рятувального поста сел. Славське.

На момент прибуття вогнеборців до місця виклику дах будинку був повністю охоплений вогнем, а з вікон вибивався густий чорний дим. Не гаючи часу рятувальники включились у спеціальні апарати захисту органів дихання та зору, та приступили до проведення робіт з ліквідації загоряння.

Під час проведення розвідки палаючої будівлі біля дверей було виявлено жінку. Вогнеборці винесли потерпілу на свіже повітря та передали медикам. Внаслідок пожежі жінка 1932 року народження отримала опіки ІІІ ступеня, медики у важкому стані госпіталізували потерпілу у Сколівську центральну районну лікарню, де згодом жінка померла від отриманих травм.

Пожежу локалізовано о 21:18 та повністю ліквідовано о 21:54.Вогнем знищено дах по всій площі та речі домашнього вжитку на площі 50 кв.м.

Врятовано 3 будівлі.До ліквідації пожежі залучили 8 чоловік особового складу та 3 одиниці спецтехніки. Обставини події та причина виникнення пожежі встановлюються.

Схожі повідомлення

За десять років населення Львівщини зменшилося на 50 тисяч і “постаріло” на 1,5 року

admin2

Від 16 до 57-ми: вік розповсюджувачів наркотиків, затриманих на Львівщині

admin2

Пожежа житлового будинку в Грусятичах

admin2

У Нагуєвичах вогнеборці рятували дерев’яний будинок

admin2

У с. Отиневичі поблизу Ходорова жінка впала у 6 – метровий колодязь і загинула

admin3

Наш земляк – український посол у Польщі

admin2