На минулих вихідних уродженець Нового Роздолу Євген Розлуцький , який у 2025 році здобув титул Чемпіона України з професійного боксу у середній вазі ( див. фото), представляючи на рингу професійну спортивну команду K.O. Promotions впевнено переміг суперника на 2-й хвилині 20 секунд, відправивши візаві у глибокий нокаут.
У коментарі, який Євген надав репортерці інформаційної служби K.O. Promotions після завершення бою, один з найперспективніших українських боксерів – професіоналів молодої генерації 2004 – 2005 р.н. повідомив, що він з тренерами готувався до зустрічі з іншим боксером, відповідно, напрацьовували манеру боксування. Утім, з певних причин за два дні до виступу цього суперника замінили на іншого. Звісно, підготуватися до бою з ним часу було обмаль. Однак для Євгена його виявилося достатньо, щоб вийти на ринг налаштованим на перемогуі. І це йому блискуче вдалося.
На завершення коментаря Євген повідомив, що керівництво клубу веде переговори про його участь у міжнародному турнірі. Бажаємо Євгену Розлуцькому нових яскравих перемог!
Нагадаємо, що першим наставником Євгена був відомий тренер збоксу Новорозділської ДЮСШ Тарас Курляк, який виховав чимало успішних боксерів, переможців чисельних всеукраїнських та міжнародних турнірів. А його колишній вихованець Євген Розлуцький – один найперспективніших вітчизняних молодих боксерів.
