16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Звернення ветерана до побратимів: пишаюсь бути частиною Аратти…Духом і серцем – разом з вами, лише вийшов зі строю!

Про це йдеться у повідомленні Ігоря ЗУБИ на своїй сторінці у Facebook:

Дорогі побратими! Прийшов час, коли довелось виступити зі строю…

Саме тому, хочу сказати, що пишаюсь бути частиною Аратти, бути вашим побратимом і переживати з вами все, що пережив.

Моє серце сповнене любові до кожного, хто ніс разом зі мною знамено нашого батальйону, хто допомагав, жартував, критикував, сварився і щиро обіймав.

Дякую, за цей історичний відрізок нашої історії, який ми пройшли разом!

Духом і серцем – разом з вами, лише вийшов зі строю!

Пишаюсь нами!

Переможемо, брати!

Схожі повідомлення

Створюймо молодіжну раду Новороздільської ОТГ – маємо час до 19 березня

admin2

ЖІНКА – ЦЕ СТИХІЯ (Листи з фронту)

admin3

ТОНКІ МАТЕРІЇ …

admin3

Новороздільська громада – програма підтримки “чорнобильців”

admin2

“Нафтогаз Тепло” – підготовка до опалювального сезону

admin2

Завтра у футбольній дуелі 1/4-ої Кубка Львівщини зійдуться ФСК “Гірник” (Новояворівськ) – ФК “Новий Розділ”

admin3