16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Львівщина

Поліцейські затримали депутатів однієї з місцевих рад на Львівщині за підозрою у одержанні хабара

Встановлено, що підозрювані вимагали та отримали від керівника підприємства неправомірну вигоду у сумі 30 тисяч доларів США за позитивне вирішення питання щодо погодження на профільній комісії продовження довготривалої оренди земельної ділянки площею 1,5 га та неперешкоджання у здійсненні господарської діяльності підприємства.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці “Поліція Львівської області” у Facebook

Зловмисників, голову постійної комісії з питань земельних відносин та архітектури та члена постійної комісії з економічних питань, фінансів та бюджету однієї з місцевих рад, викрили слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів (детективи) слідчого управління поліції Львівщини спільно з оперативникам Управління Служби безпеки України у Львівській області, за процесуального керівництва Львівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.

21 лютого правоохоронці затримали депутатів в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України після одержання ними частини неправомірної вигоди у сумі 15 тисяч доларів США.

Затриманим повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскаціює майна.

Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваним запобіжні заходи.

Схожі повідомлення

Українцям нагадую і русскім (я знаю, що вони тут є і читають), або Про кровні узи предків українського та англійського народу

admin3

З нагоди відзначення 10-ї річниці створення Аратти, на Львівщині вшанували пам’ять першого комбата Андрія Гергерта та полеглих героїв російської війни проти України

admin3

Максим Козицький привітав медиків з професійним святом

admin3

У селищі Славське на Стрийщині поліцейські викрили стажера та його спільника за підозрою у крадіжці грошей з поштового відділення

admin3

І білопінний цвіт гортензій

admin3

Футбольний клуб «Карпати» (Львів) уклав контракт із Мироном Маркевичем, який замінив на тренерському містку «зелено-білих левів» Андрія Тлумака

admin3