16.5 C
Lviv
25.06.2026
«Вісник Розділля»
Львівщина

На Львівщині поліцейські викрили зловмисників – рецидивістів , підозрюваних у замаху на підпал «Рендж Ровера»

За скоєне раніше неодноразово судимим 49-річному львів’янину та мешканцю Донецької області, який тимчасово проживає на Львівщині, віком 43 роки, загрожує покарання – позбавлення волі на строк до десяти років.

Як інфомує пресслужба ГУ Нацполіції України у Львівській області, повідомлення про спробу підпалу автомобіля «Рендж Ровер», яка відбулась на території одного з домогосподарств у селі Муроване Львівського району, надійшло на оперативну лінію 102 близько опівночі 11 березня. За словами заявниці, невідомий зловмисник кинув пляшку з займистою речовиною в автомобіль, який належить її доньці та втік. Суміш зайнялась, проте в саме авто зловмисник не влучив, тому транспортний засіб отрмав мінімальні пошкодження, а вогонь мешканці загасили.

До розкриття злочину були задіяні оперативники Управління карного розшуку та співробітники Управління кримінального аналізу поліції Львівщини, а також співробітники відділення поліції №1 Львівського районного управління поліції №1.

Правоохоронці провели комплекс оперативно-розшукових заходів, вивчили записи камер відеоспостереження, розміщених в рамках програми «Безпечна Львівщина» та встановили, що до вчинення злочину причетні 49-річний львів’янин та мешканець Донецької області, який тимчасово проживає на Львівщині, віком 43 роки. Обидва раніше неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності.

Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Кам’янка-Бузької окружної прокуратури, повідомили зловмисникам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15 ч.2 ст.194 (Замах на умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.

Досудове розслідування триває, суд обрав підозрюваним запобіжні заходи.

Схожі повідомлення

Ворог атакував Львів “Шахедами”, горить дах промислового складу, з-під завалів дістали двох людей, чоловік у важкому стані

admin3

Коронавірус на Львівщині пішов “у наступ”

admin2

Чоловік облив паралізовану дружину бензином і підпалив, зачинивши кімнату в будинку. До приїзду рятувальників сусіди винесли обпечену потерпілу надвіру, але медики були безсилі – вона померла у реанімації. Чоловік теж зазнав опіків і перебуває у шпиталі, але суду лиходію не оминути

admin3

15 травня 2024 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл «Боротьба за збереження національної державності: традиції та перспективи», присвячений пам’яті визначного історика і державного діяча Івана Кревецького

admin3

Українцям нагадую і русскім (я знаю, що вони тут є і читають), або Про кровні узи предків українського та англійського народу

admin3

10-річний школяр загинув, 19-річна студентка та водій – травмовані: поліцейські встановлюють обставини ДТП на Львівщині

admin3