16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Без категорії

З 12 жовтня Новороздільська ЗОШ №5 перейшла на дистанційне навчання

12 жовтня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. Джерело: офіційна сторінка Новороздільської міської ради в фейсбук.

Основною причиною скликання комісії став лист, який надійшов від директора Новороздільської ЗОШ №5 щодо позитивних результатів тесту на COVID-19 у 12 працівників навчального закладу.

У зв’язку із виявленими випадками інфікування, комісія прийняла рішення посилити карантинні заходи та від сьогоднішнього дня встановити дистанційну форму навчання у ЗОШ №5.

Що стосується решти навчальних закладів міста, то вони навчатимуться стаціонарно.

Відділ освіти щодня аналізуватиме дані та повідомлятиме штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру про ситуацію у всіх навчальних закладах. Про усі зміни ми вас повідомлятимемо.

На комісії також обговорювалось питання проведення масових заходів, які незабаром мають відбутись у місті. Зважаючи на те, що Новий Розділ віднесено до «зеленої зони», комісія не може ввести жорсткіші карантинні обмеження, ніж передбачає те чи інше зонування. Тому заходи, повідомлення про які вже зареєстровані, вирішили не обмежувати.

Схожі повідомлення

Подорож Ужгородом: відкрийте таємниці найзахопливішого міста Західної України

admin

У середу, 19  листопада, Новороздільська громада провела в останню путь воїна Віктора СОТИЛЯКА, який поліг у бою з рашистами під Покровськом 26.07.2024р.

admin3

Професійна вишивка сьогодні: головні тренди

admin

Як обрати біодобавки: основні критерії для безпечного та ефективного використання

admin3

Гольф етикет для нових гравців у гольф

admin

Як купити нерухомість за кордоном та на що звернути увагу?

admin