16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

“Народне” покарання: у Львові розфарбували машину водія-наркомана

Чоловік під дією наркотиків їздить по Львову, а правоохоронці не перешкоджають цьому.

Про це пише Dailylviv.com.

У п’ятницю, 22 липня, у Львові покарали водія, який, за даними очевидців, їздив по місту під дією наркотичних речовин.

«Вбивця», «Метадон нарік», «Нарік вбивця», – такими написами розмалювали автомобіль «Toyota» на вулиці Княгині Ольги у Львові.

Як повідомляють в місцевих Telegram-каналах очевидці, водія затримували у неадекватному стані за кермом на вулиці Дороша, 2 чотири дні тому.

На місце правоохоронці були викликані, однак наразі невідомо чи було складено на чоловіка протокол.

Сьогодні машину розмалювали невідомі, оскільки водій безкарно продовжує їздити в неадекватному стані.

Схожі повідомлення

Площа перед Оперним у Львові – пішохідна зона

admin2

Нетверезий водій «Daewoo Lanos» та його пасажирка травмовані внаслідок автозіткнення у Жидачеві

admin3

Нещасний випадок у церкві в Дулібах

admin2

Допоможіть встановити трупи невпізнаних осіб. Поліція буде вдячна за будь – яку надану допомогу

admin3

Рашистський ворог не тільки на фронтах – він багатоликий, особливо у інформаційному полі

admin3

Не сплатив штраф за ПДР – машину на штрафмайданчик

admin2