16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

“Народне” покарання: у Львові розфарбували машину водія-наркомана

Чоловік під дією наркотиків їздить по Львову, а правоохоронці не перешкоджають цьому.

Про це пише Dailylviv.com.

У п’ятницю, 22 липня, у Львові покарали водія, який, за даними очевидців, їздив по місту під дією наркотичних речовин.

«Вбивця», «Метадон нарік», «Нарік вбивця», – такими написами розмалювали автомобіль «Toyota» на вулиці Княгині Ольги у Львові.

Як повідомляють в місцевих Telegram-каналах очевидці, водія затримували у неадекватному стані за кермом на вулиці Дороша, 2 чотири дні тому.

На місце правоохоронці були викликані, однак наразі невідомо чи було складено на чоловіка протокол.

Сьогодні машину розмалювали невідомі, оскільки водій безкарно продовжує їздити в неадекватному стані.

Схожі повідомлення

На щиті додому повертається ще один Герой нашої громади

admin3

Про виконання місцевих бюджетів за видатками в січні – квітні 2021року

admin3

Три пожежі на Стрийщині за вихідні

admin2

Бог і Україна понад усе!

admin3

Смертельна ДТП біля БРОДОК

admin2

Смерть за кермом львівської маршрутки

admin2