16.5 C
Lviv
03.10.2025
«Вісник Розділля»
Стрийщина

У Львові поліцейські затримали підозрюваних у вчиненні крадіжки з магазину

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану передбачено максимальне покарання за крадіжки, грабежі, розбої, вимагання та мародерство.

29 травня, близько 19.00, на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення про те, що невідомі особи, підібравши ключ до вхідних дверей, проникли у приміщення магазину, розташованого на вулиці Володимира Великого у Львові, і викрали товар, комп’ютерну техніку та грошові кошти. Сума збитків – близько 60 тисяч гривень.

На місці події працювала слідчо-оперативна група та інші співробітники Львівського районного управління поліції №2. Проведеними заходами правоохоронці встановили, що до крадіжки причетні двоє раніше судимих львів’ян віком 34 і 36 років.

Вони затримані в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, речові докази вилучені.

Слідчі повідомили затриманим про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Невдовзі суд обере зловмисникам запобіжний захід.

Досудове розслідування триває.

Схожі повідомлення

Футболіст з Кам’яного гратиме у молодіжній збірній України з футболу

admin2

Мама не дочекається донечки…

admin2

Шахрай із тюрми “продавав” військову амуніцію

admin2

Рашистський ворог не тільки на фронтах – він багатоликий, особливо у інформаційному полі

admin3

Зловмисник переслідував 28-річну мешканку Стрия і застосовував насильство, вимагаючи повернути неіснуючий борг – 200 тисяч грн. Поліцейські затримали фігуранта “на гарячому” – під час отримання частини цієї суми

admin3

Перед судом постане наркоторгівець з Нового Роздолу

admin2