16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

У Давидові троє отруїлися чадним газом

27 грудня у селі Давидів Львівської області, в приватному будинку отруїлися чадним газом 3 особи.

Потерпілих у важкому стані госпіталізовано у Обласну клінічну лікарню.

Будинок обладнано ПГ-4, двофункційним газовим котлом та двома кахельними пічками.

Обставини події встановлюються.

Схожі повідомлення

Справжній “господар”: львів’янин вирощував коноплю у родичів в селі

admin2

Рятувальники спустили на ношах 13-річного травмованого лижника

admin2

У с. Рудники на Стрийщині рятувальники спільно з господарями ліквідували займання в житловому будинку

admin3

Водій напідпитку і з дитиною в салоні спричинив ДТП

admin2

Україні – 1139 років!

admin3

У Волосянці з підйомника впав юнак

admin2