16.5 C
Lviv
19.04.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Чадним газом отруїлися у Львові та в Самборі

Напередодні, 28 листопада, сталися два випадки отруєння чадним газом у Львівській області. Перший трапився близько 13:10 год в одній з львівських квартир на вул. Козланюка. Внаслідок отруєння у стані середнього ступеня важкості шпиталізували 27-річну дівчину.

Інший нещасний випадок зафіксували орієнтовно о 18:00 год у Самборі. Там, у квартирі п’ятиповерхового будинку, отруїлися чадним газом двоє дітей віком 12 (дівчинка) та 7 (хлопчик) років. Їх доставили у Самбірську ЦРЛ.

Як пояснив начальник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько, при отруєнні чадним газом кров втрачає здатність насичуватись киснем, в результаті настає метаболічна асфіксія і людина не може дихати. Часто люди непритомніють, а тому не можуть покликати на допомогу. Отож, якщо ви відчули перші симптоми отруєння (головний біль, слабкість, нудота) потрібно викликати швидку, рятувальників та залишити приміщення.

З настанням холодів та початку опалювального сезону, особливо важливо пам’ятати про елементарні правила безпеки з обігрівальними правилами.

Найпоширенішими причинами отруєнь є: порушення умов безпечного користування газовими приладами та пічками, несанкціоноване втручання господарів в роботу систем газопостачання та конструкцію газових приладів, несправна система вентиляції.

Схожі повідомлення

Бетонні кільця: виготовляємо, доставляємо, копаємо та монтуємо

admin3

День жалоби на Стрийщині

admin2

У разі ускладнень від COVID-19 працюючі українці можуть пройти реабілітацію за кошти Фонду соціального страхування України

admin3

З виправної колонії у Дрогобичі втік 20-річний в’язень

admin2

У свята кількість нетверезих водіїв зросла

admin2

На Львівщині поліцейські розслідують вбивство собаки

admin2