16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Принизив тещу – в тюрму!

Жителя Стрийщини засуджено до одного року позбавлення волі за домашнє насильство щодо матері його співмешканки.

Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.

Чоловік принижував та чинив психологічний тиск на старшу жінку.

«Встановлено, що 38-річний чоловік, будучи раніше судимим за вчинення домашнього насильства, вкотре вчинив психічне насильство відносно матері своєї співмешканки, яке полягало у приниженні та лайливому висловлюванні щодо потерпілої та викликало у неї емоційну напруженість, втому та переживання», – йдеться у повідомленні.

Суд визнав обвинуваченого винним та призначив йому покарання у вигляді 1 року обмеження волі.

Схожі повідомлення

Біля с. Устя загинула риба

admin2

Смерть за кермом таксиста у Львові

admin2

На митниці на Львівщині затримано групу, яка «заробляла» мільйони на пільговому розмитненні авто

admin2

Створена спільнота вчителів історії Стрийського району. ЇЇ склад

admin2

У Дрогобичі рятувальники допомогли медикам добратися до хворої

admin2

18-річна біженка з Донеччини у Львові розповсюджувала гуртові партії наркотиків

admin2