16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Принизив тещу – в тюрму!

Жителя Стрийщини засуджено до одного року позбавлення волі за домашнє насильство щодо матері його співмешканки.

Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.

Чоловік принижував та чинив психологічний тиск на старшу жінку.

«Встановлено, що 38-річний чоловік, будучи раніше судимим за вчинення домашнього насильства, вкотре вчинив психічне насильство відносно матері своєї співмешканки, яке полягало у приниженні та лайливому висловлюванні щодо потерпілої та викликало у неї емоційну напруженість, втому та переживання», – йдеться у повідомленні.

Суд визнав обвинуваченого винним та призначив йому покарання у вигляді 1 року обмеження волі.

Схожі повідомлення

30-річний рецидивіст зі Стрия підозрюється у системних крадіжках мінімум 10 магазинів міста та інших населених пунктів

admin3

Миколаївські футболісти та громада потребують реконструкції “Ювілейного”

admin2

«ДЯКУЮ ВАМ, БАТЬКУ, ЗА ТЕ, ЩО СПРИЙМАЛИ ЗАГИБЕЛЬ МОЇХ ДРУЗІВ НА ВІЙНІ ЯК ВТРАТУ СВОЇХ ДІТЕЙ…»

admin3

Станом на 9 березня на Львівщині загалом провакциновано 700 осіб. Поки що це здійснює 4 моббригади

admin3

Втрата карпатівської родини: на війні загинули фанати футбольного клубу “Карпати”

admin2

Львів: самогубство … після трьох днів служби

admin2