16.5 C
Lviv
02.05.2026
«Вісник Розділля»
Без категорії

Маю розповісти про наших неймовірних людей – подружжя пенсіонерів Мельників, які не покладають рук, аби допомогти сину-захиснику Олегу та його побратимам з 58-ї ОМПБр

Про це з приємністю інофрмує громаду міський голова Ярина ЯЦЕНКО у повідомленні на офіційній сторінці у Facebook:

Маю розповісти про наших неймовірних людей. Пану Василю Темофійовичу Мельнику 82 роки. Вони з дружиною Оксаною Тадеївною живуть у селищі Розділ. Його син Олег – сташий лейтенант. Служить на Харківському напрямку.

Не зважаючи на свій вік, пан Василь з дружиною не покладають рук аби допомогти сину та його побратимам.

Все життя, каже ВАсиль Тимофійович, завжди працювали, не звикли ні в кого нічого просити.

Перед Великоднем наробили букетів з верби, щоб продати, а зароблені кошти в сумі 24 тисячі гривень передали на потреби військових. Роблять таке вже не вперше. Дивувалися і були щиро вдячі тим людям, що платили за букетики, але не забирали їх, або забирали залишаючи значно більше коштів.

Вчора пан Василь приніс подяку всій громаді, всім тим, хто щоразу допомагають від 58 ОМПБр, частини, де служить його син.

А я пообіцяла, що передам її всім.

Хочу уподякувати всій родині Мельник. Василю Тимофійовичу, Оксані Тадеївній та їх сину, військовослужбовцю Олегу. Саме на таких, наших, працьовитих та патріотичних родинах тримається ця країна!

Ярина ЯЦЕНКО

Схожі повідомлення

Вибір ботоксу для волосся: що потрібно знати

admin

Затримано неповнолітнього водія, який у Миколаївському районі на смерть збив 16-річного пішохода та втік

admin

Вибір професійної ароматизації під ключ: Solo Air — ваш партнер у сфері аромамаркетингу

admin3

Зміна структури навчального року в Новороздільських школах

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 23 грудня

admin

Жидачівський район: вогнеборці врятували від знищення вогнем 2 будівлі

admin