Про це йдеться у повідомленні на Facebook – сторінці Новороздільської міської ради:
У Дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету відбувся урочистий концерт симфонічного оркестру Новороздільської школи мистецтв ім. Олега Рудницького. Захід приурочено до 50-річного ювілею перебування на посаді директора школи – Михайла Рудницького.
Концерт став справжнім мистецьким святом, що зібрав у серці Львова численних шанувальників музики, педагогів, учнів та випускників школи, а також представників влади. Програма концерту вразила глибиною, емоційністю та високим рівнем виконавської майстерності, гідно презентуючи досягнення школи за півстоліття.
Під час заходу міський голова Новороздільської міської ради Ярина Яценко оголосила про присвоєння Михайлові Рудницькому звання «Почесний громадянин Новороздільської територіальної громади» — найвищу відзнаку громади. Це стало виявом подяки за багаторічну працю на благо культурного розвитку міста.
Щиро вітаємо ювіляра та бажаємо подальших звершень на творчій і життєвій дорозі!
Новороздільська міська рада




