16.5 C
Lviv
06.05.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

З метою допомогти ВПО, які не мають достатньо коштів, аби самостійно винаймати індивідуальне житло, Мінсоцполітики розробило новий інструмент державної підтримки – субсидію на оренду житла. З 29.01.2025 стартував прийом документів ВПО на її призначення

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Новороздільська міська рада  у Facebook:

Інформує Центр надання адміністративних послуг Новороздільської міської ради

Для багатьох українців, які змушені були через війну залишити власні домівки і переїхати жити в інші регіони країни, найболючішим залишається питання житла. З метою допомогти ВПО, які не мають достатньо коштів, аби самостійно винаймати індивідуальне житло, Мінсоцполітики розробило новий інструмент державної підтримки – субсидію на оренду житла.

З 29 січня внутрішньо переміщені особи зможуть подавати документи на її призначення. Призначатиметься субсидія за аналогією з житловою субсидією тим сім’ям, які найбільше потребують фінансової допомоги.

Детальніше в буклеті

Схожі повідомлення

Загиблого Героя – захисника з Новороздільської громади Руслана ПАВЛИШИНЦЯ нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня ( посмертно )

admin3

На відкриття кризового центру у Новому Роздолі завітала заступник Міністра соціальної політики

admin2

Тепло – то розкіш і благословіння

admin3

Як сусіди у поляків колядували

admin2

Новий Розділ: кінець опалювального сезону…

admin2

Президентська відзнака – воїну-земляку

admin2