16.5 C
Lviv
02.12.2023
Новороздільська ОТГ

За зібрані працівниками  міської ради та інших доброчинців кошти    придбано тепловізор для військовослужбовця – земляка

 Сьогоднішня понеділкова апаратна нарада розпочалася з приємного повідомлення міського голови Ярини Яценко  про закупівлю тепловізора для  воїна – новороздільця, який захищає Україну від рашистів на російсько – українському фронті.

Зокрема, поінформувала Ярина Володимирівна, до декількох  тисяч гривень, заофіруваними працівниками ради на цей дуже необхідний для бійців пристрій , додалися кошти інших доброчинців – Василя Прийми (його брат живе у Новому Роздолі), Андрія Гусяка та Юрія Корпеся з Мостиського району , які трудяться у Бельгії, а також священика римо – католицького костелу Воздвиження Чесного Хреста у с. Березівці о. Дам’яна Панковяка.  Користуючись нагодою, міський голова висловила слова слова вдячності усім, хто долучився до збору коштів на військовий тепловізор.

Завдяки пожертвам, наголосила міський голова,  навіть після закупівлі тепловізора для бійця – земляка, ще залишилася певна частина коштів, які також будуть використані на потреби захисників ЗСУ.

ДОВІДКОВО: тепловізор – це пристрій, який допомагає побачити невидимі для людського ока теплові випромінювання від різних предметів, істот та людей з точністю від 0,1 °C і вище у вигляді спеціальної теплової мапи.

Тепловізор військовий – це ще й “очі” ЗСУ уночі. За допомогою цих пристроїв військові можуть вчасно “побачити” ворога на відстані 2, 5 км і більше за поганої видимості та боротися з диверсантами та ворожими підрозділами в населених пунктах, лісосмугах тощо . Існують також тепловізійні приціли, які можна встановлювати на стрілецьку зброю.

Схожі повідомлення

Усім бажаючим служити в загонах Територіальної оборони!

admin2

Чому депутати фракції УГП у Львівській обласній раді у звіті майже всі рішення щодо «новороздільських питань» приписали тільки собі…А з ними і Ірина Кравець

admin3

Новороздільська міська лікарня: графіки прийому лікарів

admin2

Продається дача

admin2

Сім’я переселенців з Бахмута поки що  живе у відділенні травматології міськлікарні, але оскільки дружина  вагітна, то подружжя з нетерпінням очікує, коли у Новому Роздолі відремонтують гуртожиток, призначений для такої категорії «нових» містян

admin3

Слава Герою – новороздільчанину, який загинув в бою з російським агресором

admin2

Залишити коментар