16.5 C
Lviv
30.05.2024
Новороздільська ОТГ

За зібрані працівниками  міської ради та інших доброчинців кошти    придбано тепловізор для військовослужбовця – земляка

 Сьогоднішня понеділкова апаратна нарада розпочалася з приємного повідомлення міського голови Ярини Яценко  про закупівлю тепловізора для  воїна – новороздільця, який захищає Україну від рашистів на російсько – українському фронті.

Зокрема, поінформувала Ярина Володимирівна, до декількох  тисяч гривень, заофіруваними працівниками ради на цей дуже необхідний для бійців пристрій , додалися кошти інших доброчинців – Василя Прийми (його брат живе у Новому Роздолі), Андрія Гусяка та Юрія Корпеся з Мостиського району , які трудяться у Бельгії, а також священика римо – католицького костелу Воздвиження Чесного Хреста у с. Березівці о. Дам’яна Панковяка.  Користуючись нагодою, міський голова висловила слова слова вдячності усім, хто долучився до збору коштів на військовий тепловізор.

Завдяки пожертвам, наголосила міський голова,  навіть після закупівлі тепловізора для бійця – земляка, ще залишилася певна частина коштів, які також будуть використані на потреби захисників ЗСУ.

ДОВІДКОВО: тепловізор – це пристрій, який допомагає побачити невидимі для людського ока теплові випромінювання від різних предметів, істот та людей з точністю від 0,1 °C і вище у вигляді спеціальної теплової мапи.

Тепловізор військовий – це ще й “очі” ЗСУ уночі. За допомогою цих пристроїв військові можуть вчасно “побачити” ворога на відстані 2, 5 км і більше за поганої видимості та боротися з диверсантами та ворожими підрозділами в населених пунктах, лісосмугах тощо . Існують також тепловізійні приціли, які можна встановлювати на стрілецьку зброю.

Схожі повідомлення

«Новий Розділ – назавжди в моєму серці. А заняття футболом суттєво вплинуло на становлення мене як самодостатньої особистості», – Григорій Козловський

admin3

Про пільги окремим категоріям громадян з місцевого бюджету Новороздільської міської ради

admin2

Новорічна ніч у Новороздільській громаді і на Львівщині

admin2

АННА-МАРІЯ ГОШИЛИК — MVP ВИЩОЇ ЛІГИ СЕЗОНУ 2023/24!

admin3

Ростислав Височан поділився досвідом капеланського служіння із студентами

admin2

У МБК “Молодість” відбулася зустріч з внутрішньопереміщеними особами, що проживають в нашій громаді

admin3

Залишити коментар