16.5 C
Lviv
01.12.2023
Без категорії

ФК “Новий Розділ” красиво переміг ФК “Троянда” у Ходорові -3:1 Шанси посісти “срібне” місце в групі 3 Чемпіонату зростають…

Після сьогоднішньою важливої виїзної перемоги над ФК “Троянда” з рахунком 3:1 мимоволі пригадалося прислів “Надія помирає останньою”.

У даному випадку це означає, що шанси нашого клубу посісти у Чемпіонаті Львівської області з футболу 2/3 ліги друге підсумкове місце, що дозволить продовжити змагання між командами за першість у Другій лізі, дещо зросли.

Для цього треба будь – що здобути перемоги у двох крайніх турах Чемпіонату: зокрема, наступної суботи на виїзді над ФК “Дністер”(Кам”яне) та 17 вересня – вдома зобути три очки над командою із Старого Самбора.

Утім, навіть за такого “розкладу не факт, що ФК “Новий Розділ” увійде у наступний етап Чемпіонату. Бо ж наш єдиний візаві у гонитві за шанс позмагатися із претендентами за першість Другої ліги – ФК “Трускавець” натепер посідає друге місце у нашій групі, випереджаючи новороздільців на 4 очки. І трускачанам залишається зіграти тільки один матч, причому, вдома у останньому турі із, якщо не помиляюся, ФК “Дністер” (Кам’яне) .

Одне слово, ще раз нагадаю оптимістичне прислів”я про надію. Тому вітаємо з перемогою і бажаюмо наступних перемог!

Щодо перебігу сьогоднішнього поєдинку Ходорові. Що й казати, новороздільці грали красиво і водночас прагматично згідно із установкою тренерського штабу. Вже наприкінці першого тайму ми вели у рахунку 2:0 (двічі відзначився Юрій Томашевський). Утім, на крайніх хвилинах арбітр призначив пенальті у ворота ФК “Новий Розділ”, розцінивши ігровий епізод у штрафмайданчику як порушення. Ходорівець не схибив – і рахунок став 2:1 на нашу користь.

В другому таймі новороздільці володіли ініціативою, ходорівці намагалися гостро контатакувати, але наш захист щоразу “гасив” їхній порив. А в доданий арбітром час новорозділець Іван Дикий забив третій гол – 3:1!