16.5 C
Lviv
02.03.2024
Україна

Баканов на волі – це наруга над законом

21 липня 2023 року.

У продовження резонансної теми пропонуємо до уваги читачів блог головного редактора інтернет – видання Юрія БУТУСОВА.

Шокований новиною, що екс-голова СБУ лейтенант Іван Баканов – державний зрадник, який свідомо віддав ключові керівні посади в СБУ агентам ФСБ, і який несе пряму відповідальність за здачу півдня України та за загибель десятків тисяч українців, не сидить в трюмі та навіть не воює, а спокійно живе на волі та отримав посвідчення адвоката.

Нагадаю, згідно з матеріалами кримінальної справи ДБР та СБУ, Баканов подав на посаду начальника головного управління СБУ по Криму агента ФСБ Івана Кулініча. Кулініча своїм указом призначив на посаду президент Зеленський, призначив незаконно, тому що Кулініч закінчив академію ФСБ у Москві, і не мав права займати державні посади.

Кулініч контролював усю обстановку на півдні та працював не у себе в Херсоні, а у кабінеті Баканова в Києві, як найближча довірена особа, знав усе що відбувається у сфері безпеки і передавав усе до Москви. Кулініч відповідає за усі провали української агентури та патріотів у Криму, він здав усіх. Був затриманий дише у липні 2022-го, зараз у СІЗО.

Андрій Наумов отримав за подання Баканова указом президента Зеленського новостворену посаду начальника Головного управління внутрішньої безпеки, яка отримала повноваження по контролю всієї СБУ. Він мав доступ до усіх особових справ співробітників, від нього не було секретів. Також Наумов отримав від Зеланського звання бригадний генерал. Зараз сидить у Сербії, видавати його в Україну серби відмовились.

Баканов здав усі державні таємниці Росії та сприяв повномасштабному російському нападу. Чому держава не катає злочинця та зрадника? Чому він спокійно живе у тилу, коли стільки людей кожног одні гине внаслідок його зради?

Баканов на свободі тільки тому, що він друг президента Зеленського, тому що він був директором “Квартала 95”, і почуває себе вище закону.

Полковника Червінського влада тримає у тюрмі по вигаданій справі, в той час як повністю викритий слідством зрадник Баканов живе на свої величезні статки невідомого походження.

Баканов на волі – це наруга над законом та серйозна загрозу національній безпеці, оскільки він зв’язків з РФ не втратив, і може продовжувати антиукраїнську діяльність.

Джерело: https://censor.net/ua/b3432369

Схожі повідомлення

Чому ми не в НАТО?

admin3

“За тиждень поліцейські відкрили 118 кримінальних проваджень за виготовлення та використання підроблених ковід-сертифікатів”, – Голова Нацполіції України Ігор Клименко

admin3

Дерев’яні церкви Карпатського регіону на Львівщині: що варто побачити

admin3

Батьки на мить відволіклись, як син уже вибіг на дорогу.. Повчальна історія зі щасливим кінцем!

admin1

Японські та римські штори

admin

У Золочеві на Львівщині позбавлений «прав» водій пропонував поліцейським 4 тис. грн. хабара. Відкрито кримінальне провадження

admin3

Залишити коментар