16.5 C
Lviv
14.04.2024
Україна

Скільки коштує перевезти піаніно у Львові

Перевезення піаніно – це завдання, що вимагає особливої уваги та професіоналізму. Ура! Переїзд, провідна мувінгова компанія, пропонує послуги перевезення піаніно та роялів у Львові. Ціни на перевезення взяті з офіційного сайту компанії.

Вартість перевезення піаніно (висотою до 1,10 м, вагою до 300 кг) складає 3950 гривень за годину. Перевезення піаніно виробництва Німеччини та Австрії в яких вага – до 350 кг (моделі: «August Forster», «Bluthner», «Petrof / Weinbach» (330 кг), «Ronisch», «Rosler»,) – 4380 гривень за годину. 

Для роялів (загальною вагою до 350 кг і габаритами: довжина до 2 м, ширина до 1,5 м) ціна становить 4580 гривень за годину. У склад вказаної вартості входять такі послуги як упакування піаніно, спуск/підйом до 6-ти поверхів, а за кожен наступний поверх доводиться доплачувати 70 гривень. Крім того, для безпечного перевезення використовується спеціальний вантажний автомобіль з ременями для фіксації вантажу.

Перевезення піаніно та роялів потребує високого рівня професіоналізму, оскільки головна вимога – це збереження звучання та безпека інструменту. Ці музичні інструменти мають значну вагу та нестандартні розміри, тому для їх перевезення необхідно залучати професійних вантажників.

Рояль, зокрема, є важким інструментом, а деякі моделі навіть оснащені чавунними рамами, що робить їх ще важчими. З урахуванням ваги та складностей конструкції, важливо мати професіоналів, які забезпечать безпечне спускання, підйом або транспортування по сходах.

Тому, довіряючи перевезення піаніно та роялів професіоналам від УРА! Переїзд, ви отримаєте гарантію збереження цінних музичних інструментів. Професійні вантажники компанії мають не тільки досвід, але й спеціальне обладнання, що дозволяє безпечно переміщувати негабаритні вантажі по сходах та іншим важкодоступним місцям.

Отже, при перевезенні піаніно та роялів важливо довірити цю роботу професіоналам, які знають всі нюанси та володіють необхідним обладнанням для безпечного та успішного переїзду цих цінних музичних інструментів. Переваги Ура! Переїзд: професіоналізм, повний спектр послуг (вантажне таксі, вантажники, пакувальники), гнучкість, конкурентні ціни, професійне обладнання, індивідуальний підхід, надійність, швидкість, інформаційна підтримка, висока репутація. Компанія забезпечує безпеку, швидкість та якість переїзду, задовольняючи потреби клієнтів та отримуючи позитивні відгуки.

Схожі повідомлення

Першу для Львівщини медаль міжнародних змагань у цьому році виборов санкар Антон Дукач

admin3

18 січня легендарна львівська команда ФК “Карпати” відзначила 60 років від дня створення.

admin3

Особливості правильного сніданку: яким він повинен бути?

admin

Мешканці Львівщини творять новітній словник: замінимо англіцизми українською…

admin2

Окупанти обікрали дачу Зеленського і бази відпочинку

admin2

Баканов на волі – це наруга над законом

admin3

Залишити коментар