16.5 C
Lviv
14.05.2025
«Вісник Розділля»
Без категорії

ODW-ELEKTRIK 20 років

Не віриться, але саме стільки успішно працює та розвивається у Новому Роздолі німецьке підприємство кабельно-провідникової продукції.

З цієї нагоди відбулася зустріч з німецьким керівництвом компанії Martin Ehret та Mihael Traud

Обговорили поточні справи підприємства, плани на майбутнє, співпрацю та спільно привітали працівників.

Треба сказати, що Новороздільське підприємство є найбільшим серед виробництв німецької материнської компанії ODW-ELEKTRIK GmbH . Виробничі потужності є також в Північній Македонії, Угорщині та Мексиці.

ODW-ELEKTRIK вже багато років залишається найбільшим платником податків громади. З нагоди 70-річчя міста Новий Розділ підприємство нагороджено відзнакою Новороздільської міської ради “За заслуги перед громадою”

Міський голова Ярина Яценко від імені громади подякувала за багаторічну працю та соціальну відповідальність і побажала підприємству нових проектів, нових здобутків та розвитку.

Схожі повідомлення

Як вибрати ідеальний букет квітів: поради для кожного випадку

admin

В Жидачівському районі внаслідок ДТП постраждали двоє людей

admin

Правові аспекти укладання трудового договору в Україні

admin

Які інноваційні функції застосовуються в пральних машинах Samsung

admin3

Погода у Херсоні: Всі Секрети Клімату Міста

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 11 грудня

admin