16.5 C
Lviv
26.02.2024
Львівщина

ДМЗ “Карпати” на Західноукраїнському експортному форумі

Днями у Львові проходив Західноукраїнський експортний форум, до якого приєдналося понад 600 учасників: підприємці Галичини, Волині, Закарпаття, Буковини, Хмельниччини та Рівненщини, представники бізнесу, влади, уряду та провідні експерти. Участь у зібранні також взяло керівництво Львівської митниці.

«На мою думку, така акція необхідна для ефективнішої співпраці між владою і бізнесом, особливо в умовах війни. Також форум дає можливість експортерам обмінятись контактами, поділитись досвідом, ознайомитися з новою продукцією. Це створює широке поле нових можливостей для української продукції на ринку в країнах ЄС», – зазначив в. о. начальника Львівської митниці Андрій Кузнік.

За словами Андрія Юрійовича, спілкуючись з багатьма підприємцями та експертами, він дізнався про нагальні проблем «зсередини», а також про можливі шляхи їх вирішення.

«Аби визначити способи та інструменти для тіснішої взаємодії з українськими експортерами, домовився з одним із консультантів Програми розвитку ООН про зустріч представників митниці та бізнесу. Думаю, це дасть можливість зважити всі «за» і «проти», зробити чіткий аналіз ситуації і знайти спільні рішення для наявних проблем. Адже і в держави, і в бізнесу одна мета – підтримати експорт, на якому тримається наша економіка та бюджет», – додав Андрій Кузнік.

Директор ТОВ «Дослідно-механічний завод «Карпати» Ростислав Гапатин ось що сказав з цього приводу: «Наше підприємство працює вже 47 років. Роботу на експорт ми почали з 1986 року. Першим експортним контрактом стала поставка кристалізаторів для болгарської фармацевтичної компанії. Далі за кордон ішли контейнери для розділеного збору склотари, контейнери для збору будівельних відходів і матеріалів, виготовлення металоконструкцій для сонячних електростанцій тощо. Нині наш завод тримає орієнтир на створення вагонобудівної техніки, призначеної для вивозу зерна в Європу. Думаю, минулого року 15% зерна з України було переміщено саме в наших контейнерах. Що стосується взаємин з митницею, то зараз зауважень немає. І добре, що сьогодні ми всі зустрілися на цьому форумі. Півтора року бізнес мовчить. А йому треба рух – у бік розвитку та діалогу. Тут можна багато почути, наприклад про проекти, які ще в процесі народження».

Схожі повідомлення

 Післязавтра, 28 червня, у фіналі Кубка Мікльоша ФК «Новий Розділ» зіграє з ФК «Олесько»

admin3

Агресору на руку, коли ми «розганяємо зраду»: ворожнеча в середині громади нівелює  перемоги на полі бою

admin3

Львівські благодійники збирають 1 мільйон гривень на підігрівачі крові для медиків «Азову», «Кракену» та 3 ОШБр

admin3

Львівщина вшановує пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу

admin3

Затриманого п’яним за кермом львівського прокурора звільнили з роботи

admin2

Слідчі Нацполіції розшукують потерпілих від масштабної шахрайської схеми, замаскованої під криптоінвестиційний проєкт

admin3

Залишити коментар