16.5 C
Lviv
07.12.2023
Львівщина

Голови громад, у яких виявили укриття в неналежному стані, мають рівно місяць, щоб впорядкувати їх, – Максим Козицький

12 червня 2023 року.

Перевірка укриттів Львівської області

На Львівщині перевірили укриття закладів освіти: на понад 140 об’єктах зафіксували порушення.

Представники ДСНС та поліції Львівщини обстежили об’єкти закладів освіти області, що можуть використовувати як укриття у разі небезпеки. Загалом перевірили 975 об’єктів.

Як відзначено у повідомленні пресслужби Львівської ОВА, у результаті перевірок на 146 об’єктах зафіксували порушення. Найбільше у Дрогобицькому, Самбірському та Стрийському районах. Найменше порушень на Золочівщині та Яворівщині.

 Основні причини непридатності:

  1. незадовільний аварійний стан;
  2. незадовільний санітарний стан;
  3. об’єкт не відповідає технічним вимогам (порушена гідроізоляція, занизька висота стелі, погане освітлення тощо);
  4. об’єкт затоплений.

Близько 30 об’єктів були зачиненими на момент перевірки. В поодиноких випадках об’єкти були помилково обліковані, тобто по факту відсутні.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький розпорядився, громади у найкоротші терміни привели ці укриття до ладу, щоб навчальний рік в області розпочався в очному форматі – з дотриманням всіх безпекових вимог.

«Голови громад, у яких виявили укриття в неналежному стані, мають рівно місяць, щоб впорядкувати їх. Відповідне розпорядження дав сьогодні. Контролюватиму його виконання особисто. Новий навчальний рік учні Львівщини мають почати в очному форматі, адже лише так освітній процес відбуватиметься повноцінно. Але це можливо лише за умови, що укриття в навчальних закладах будуть відповідати всім вимогам безпеки. Я неодноразово наголошував на цьому людям, які несуть за це відповідальність у громадах. Дякую всім, хто усвідомлює важливість цього питання без нагадувань», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. 

Фонд захисних споруд Львівщини, відповідно до даних у реєстрах, становить 7901 об’єкт. Їх поділяють на три категорії за формою власності: державна, комунальна та приватна. За чинним законодавством, утримання захисних споруд цивільного захисту у готовності до використання за призначенням здійснюють їхні власники, користувачі, юридичні особи, на балансі яких вони перебувають.

Якщо ви живете у Львівській області і знаєте про укриття в закладах освіти, які є в неналежному стані або до них нема доступу, телефонуйте на Гарячу лінію області:112 або ж у поліцію. 

Схожі повідомлення

І білопінний цвіт гортензій

admin3

Розбійний напад на готель у Новояворівську

admin2

Від початку року на Львівщині – 63 наркозбувачі, більше 8,5 кг наркоти вартістю понад 7 млн грн

admin2

У Дрогобичі 3-річний малюк випав з вікна разом з москітною сіткою і отримав політравми

admin3

Понад 23 тисячі випускників цьогоріч взяли участь у мультипредметному тестуванні на Львівщині

admin3

У Червонограді стартує процес перейменування міста

admin3

Залишити коментар