16.5 C
Lviv
25.07.2024
Стрийщина

Ще один склад гудронів на Львівщині

Державна екологічна інспекція у Львівській області провела візуальне обстеження ще одного місця зберігання гудронів – територію проммайданчика ВАТ «Прикарпатбуд» у м. Дрогобич. Токсичні відходи тут поросли травою та зберігаються під відкритим небом, на бетонному покритті, за бетонною огорожею. Однак, навіть за таких умов, враховуючи терміни зберігання (а це понад 20 років), під впливом атмосферних опадів є загроза їх просочування, а відтак – забруднення грунту, поверхневих і підземних вод.

Нагадаємо, 16,9 тис. тонн нейтралізованих гудронних залишків були завезені з Угорщини на територію Львівської області (частина – у м. Н

овий Розділ) упродовж 2002-2003 років Державним підприємством МВС України «Спецсервіс» з метою утилізації. Однак, упродовж вже двох десятиліть питання гудронів на Львівщині залишається не вирішеним.

Зважаючи на вимоги чинного законодавства, власник модифікатора ДП МВС України «Спецсервіс» повинен вжити заходи щодо забезпечення екологічно безпечного його зберігання та утилізації.

Крім цього, зберігання цих відходів на території України є грубим порушенням вимог Базельської конвенції і пункту 16 Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням, якими заборонено ввезення в Україну небезпечних відходів з метою їх зберігання чи захоронення.

Схожі повідомлення

У с. Розвадів Стрийського району в р.Дністер потонув чоловік, 1989 року народження

admin3

Миколаївський «Галсільліс” має відшкодувати…майже мільйон гривень

admin2

8 січня рятувальники на горі Тростян, що в селі Славське Стрийського району, допомогли травмованому лижнику

admin3

Автомобіль вбив свого “господаря”

admin2

Приватного підприємця, який засмічував територію в центрі Трускавця, викрило СБУ

admin2

Школярі Львівщини здобули 39 призових місць на Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт: названо поіменно всіх переможців

admin2

Залишити коментар