16.5 C
Lviv
18.05.2024
Новороздільська ОТГ

До уваги мешканців Нового Роздолу! 13 квітня 2023 року завершується опалювальний сезон

Відповідно до розпорядження міського голови Ярини Яценко, опалювальний сезон 2022/2023р. в Новороздільській ТГ завершується для населення, дитячих установ, шкіл, закладів культури та інших категорій споживачів міста.

«Ми стабільно пройшли опалювальний сезон. Попри складності воєнного стану, наші працівники змогли якісно підготувати обладнання Новороздільської ТЕЦ та теплові мережі. За час опалювального сезону не сталося жодної значної аварії, мешканці міста протягом зими залишалися із теплом та гарячою водою», – розповів Григорій Гриців, директор Новороздільської ТЕЦ.

Чимало міст завершили опалювальний сезон раніше, у перший день підвищення температури повітря. Це посприяло економії природного газу, вдалося заощадити його для наступної зими.

Після завершення опалювального сезону, працівники ТЕЦ розпочнуть гідравлічні випробування мереж на щільність, а згодом ремонт основного обладнання ТЕЦ.

Нагадуємо, що ТОВ «Нафтогаз Тепло» відповідає за тепломережі лише до входу у будинок. За підготовку та ремонт будинкових мереж відповідальність покладена на управителя житлом.

ТОВ “НАФТОГАЗ ТЕПЛО”

Схожі повідомлення

Світлій пам’яті моєї МАТЕРІ

admin3

Продається дача

admin2

Пластуни рознесли Вифлеємський вогонь по Новому Роздолу: в міську раду, в бібліотеки

admin2

ART-STONE – власне виробництво пам’ятників у Новому Роздолі

admin3

Від звуків вибухів кров в жилах завмирає..

admin3

Світлій пам”яті українського воїна Дмитра ПОЛЬОВОГО присвячується

admin3

Залишити коментар