16.5 C
Lviv
07.12.2023
Україна

Буде вам Якутія, бл@ді

17 січня 2023 року.

Злість, яка переповнює, коли дивишся на кадри з Дніпра, треба направляти у практичну площину. І не лише на умовний кремль, а й на цілком конкретних осіб – тих, хто посьорбуючи чай, друкував план ракетної атаки чи, позіхаючи, натискав кнопку “пуск”.

СБУ вчора оприлюднила прізвища “людей”, які причетні до вчинення злочину. А голова Служби Малюк порадив фігурантам списку щохвилини чекати відплати. Та пообіцяв, що його підлеглі встановлять і оприлюднять поіменно дані всіх винних у воєнних злочинах.

І насправді це єдино вірний підхід. Бо українці не повинні звикати до того, що наш сусід – кривавий маніяк. Потрібна відплата за кожну випущену ракету. Потрібні нові спецоперації та “бавовни” від СБУ.

Спецслужба вже почала поступово перетворюватись в український Моссад. Тому можна прогнозувати, що вона почне цілеспрямовано працювати по встановленим злочинцям. І навряд чи це будуть тільки юридичні заходи. Багатьох кривавих упирів рано чи пізно чекає доля різноманітних колаборантів і зрадників, які вже підривалися через “неякісний бензин” чи труїлися через “неякісну каву”.

До речі, учора ввечері журналісти додзвонились одному з фігурантів списку СБУ, який фактично підтвердив, що причетний до обстрілу. На питання чи шкода йому 40 загиблих, істота на ім’я Дмітрій Голіков заявила, що “ви вообщє не государство, будете как Якутия, бл#дь”. Що ж, прийде час і цій тварині буде жарко навіть у “сонячній Якутії”.

Олексій ГОЛОБУЦЬКИЙ, політтехнолог

Джерело: https://censor.net/ua/b3393866

Схожі повідомлення

Увага: Уряд змінив правила надання послуг із централізованого водопостачання та водовідведення

admin3

Прощавайте “селища міського типу” та інші радянські назви населених пунктів:28 липня парламент прийняв Закон “Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України”

admin3

Журналісти довідалися історію родини, яка жила у квартирі зі славетною кухонною шафкою

admin3

У новорічно – різдвяний час трапляються дива. У нас є для вас саме така історія – про небайдужість, допомогу і святкове диво

admin3

Троє мобілізованих росіян померли у навчальному центрі Міноборони РФ. Один наклав на себе руки, інші – через алкоголь, – росЗМІ (оновлено)

admin3

Історія циклічна і ворог все той. Борімося, аби наші діти, внуки вже не знали такої нечисті як москалі!

admin3

Залишити коментар