16.5 C
Lviv
25.06.2024
Україна

Буде вам Якутія, бл@ді

17 січня 2023 року.

Злість, яка переповнює, коли дивишся на кадри з Дніпра, треба направляти у практичну площину. І не лише на умовний кремль, а й на цілком конкретних осіб – тих, хто посьорбуючи чай, друкував план ракетної атаки чи, позіхаючи, натискав кнопку “пуск”.

СБУ вчора оприлюднила прізвища “людей”, які причетні до вчинення злочину. А голова Служби Малюк порадив фігурантам списку щохвилини чекати відплати. Та пообіцяв, що його підлеглі встановлять і оприлюднять поіменно дані всіх винних у воєнних злочинах.

І насправді це єдино вірний підхід. Бо українці не повинні звикати до того, що наш сусід – кривавий маніяк. Потрібна відплата за кожну випущену ракету. Потрібні нові спецоперації та “бавовни” від СБУ.

Спецслужба вже почала поступово перетворюватись в український Моссад. Тому можна прогнозувати, що вона почне цілеспрямовано працювати по встановленим злочинцям. І навряд чи це будуть тільки юридичні заходи. Багатьох кривавих упирів рано чи пізно чекає доля різноманітних колаборантів і зрадників, які вже підривалися через “неякісний бензин” чи труїлися через “неякісну каву”.

До речі, учора ввечері журналісти додзвонились одному з фігурантів списку СБУ, який фактично підтвердив, що причетний до обстрілу. На питання чи шкода йому 40 загиблих, істота на ім’я Дмітрій Голіков заявила, що “ви вообщє не государство, будете как Якутия, бл#дь”. Що ж, прийде час і цій тварині буде жарко навіть у “сонячній Якутії”.

Олексій ГОЛОБУЦЬКИЙ, політтехнолог

Джерело: https://censor.net/ua/b3393866

Схожі повідомлення

Юрій Тимусь, Іван Ваховський та Денис Бадіка загинули, намагаючись врятувати поранених захисників із Маріуполя

admin3

Квітковий чай

admin

Перша у світі кібервійна почалася

admin2

БАЙРАКТАР. ІСТОРІЯ ВИНАХІДНИКА ТА ЙОГО ВЕЛИКОГО КОХАННЯ

admin2

Сепаратисти замаскували вибуховий пристрій під дитячу іграшку

admin1

“Харківський ленд-ліз” -техніка на понад 130 млн доларів

admin2

Залишити коментар