16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

На Дрогобиччині – 2-місячний карантин

На Дрогобиччині у селі Доброгостів у домашнього собаки виявили сказ.

Дослідження провели 5 січня. Про це інформує «Варто».

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія провела термінове засідання. Під час зібрання ухвалили ввести карантин, щоб не допустити поширення сказу на Дрогобиччині.

Упродовж двох місяців у Дрогобицькому районі Львівщини триватимуть карантинні обмеження. Їх скасують 6 березня цього року.

Згодом з’ясувалося, що сказ передався собаці після контакту з дикою лисицею.

Схожі повідомлення

Новояворівськ, трагедія: жінка випала з вікна…

admin2

Водій загинув, перекинувшись на саморобному тракторі

admin2

Пішов з життя молодий військовослужбовець з Червонограда

admin2

Новороздільський педагог – лауреат І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023″

admin2

Усі послуги підприємства з Пісочної – найвищої якості!

admin2

Обмін досвідом і думками, який днями організувала Агенція Travi в Брюсселі, наближає українців до бельгійського ринку праці

admin3