16.5 C
Lviv
02.10.2023
Новороздільська ОТГ

Завод на Львівщині успішно освоює нове виробництво

Дослідно-механічний завод «Карпати» в липні-жовтні 2022 року виготовив понад 100 фітингових платформ для перевезення зерна до європейських портів. Про це заявив директор ДМЗ «Карпати» Ростислав Гапатин, повідомляє Rail.Insider.

Також за вказаний період підприємство побудувало понад 250 контейнерів серії КЗ. Зараз рухомий склад разом з контейнерами активно використовується на території ЄС та України.

«Саме поєднання платформ виробництва заводу «Карпати» та контейнерів КСГ у період блокування військами Росії портів Одеси дало можливість успішно транспортувати залізницею українське зерно до портів Європи», – зазначив директор ДМЗ «Карпати».

Фітингова платформа виробництва заводу завдяки своїм габаритам може рухатися не лише українськими коліями шириною 1520 мм, а й коліями Європи після переставляння візків, а також везти контейнери заводського виробництва.

На сьогодні ДМЗ «Карпати» освоїв виробництво 9 моделей контейнерів 20-футового формату.

«Сьогоднішні воєнні реалії та потреби ринку змусили активно розвивати цей напрямок залізничних перевезень. Зараз завод виготовляє контейнери, зокрема для компаній «Сингента» та «Кернел». Ведуться активні, досить ґрунтовні й глибокі перемовини щодо побудови контейнерів для терміналу «Сухий порт Мостиська» компанії ТІС», – додав Ростислав Гапатин.

Також ДМЗ «Карпати» почав вивчати можливість виробництва вантажних вагонів для європейської колії шириною 1435 мм.

«Європейські норми передбачають дещо інше навантаження на вісь, конструктивну характеристику гальмівної системи, механізмів автозчепу, і це нам треба буде враховувати в побудові вагонів. Ми до того готуємося. Почали ґрунтовно вивчати, знайомимося з нормативними вимогами. Але я не вважаю, що в технічному плані будуть якісь суттєві перешкоди на тому шляху», – резюмував директор підприємства.

Як повідомляв GMK Center, за підсумками січня-березня 2022 року ДМЗ «Карпати» виробив 204 вантажні вагони. Раніше виробничі потужності підприємства могли сягати 450 одиниць рухомого складу на квартал.

У 2021 році підприємство побудувало 300 одиниць рухомого складу. Загалом за минулий рік українські вагонобудівники наростили випуск вагонів на 31,2% – до 1948 од.

Наприкінці 2021 року «Нібулон» закупив у «ДМЗ «Карпати» 54 нових вагони-хопери моделі 19-6869. До цього львівські вагонобудівники поставили компанії 108 вагонів-хоперів.

Схожі повідомлення

З ініціативи ФК “Новий Розділ” розпочалися 2-тижневі тренування з футболу для дітей

admin3

З прийдешнім Новим Роком, шановна громадо!

admin3

Офіційно: ритуальні послуги з поховання – нові тарифи

admin2

Перший пункт Незламності – у Новому Роздолі

admin2

Новий Розділ знову проводжає Героя у засвіти!

admin2

Волонтерська допомога не міліє…

admin2

Залишити коментар