16.5 C
Lviv
04.03.2024
Україна

Готовність Львівщини до опалювального сезону становить 93% – Максим Козицький

19 вересня 2022 року.

Фото: у Студії ТРК Перший Західний

Як йдеться у повідомленні Департаменту економічної політики, Департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства та Департаменту соціального захисту населення, очільник Львівщини розповів про готовність Львівщини до опалювального сезону та до прийому нової хвилі переселенців.

«Станом на сьогодні готовність котелень становить 93%. На випадок критичних ситуацій готуємо резерви. Перш за все в нас резерві перебувають близько 35 котлів, які можна буде використовувати в разі ударів чи у надзвичайних ситуаціях.

Крім того, ми запасаємося твердопаливними котлами, а також робимо все можливе, щоб мати достатні запаси вугілля, дров, дизелю і бензину», – повідомив очільник Львівщини Максим Козицький в ефірі ТРК «Перший Західний» 17 вересня.

Щодо опалення у багатоповерхівках у містах

«Ми зі свого боку робимо все можливе, щоб мати альтернативне постачання тепла. З іншого боку, Львів також готується до зими і місто готове встановлювати буржуйки саме в місцях, де можуть скупчуватись люди, якщо буде втрачена можливість забезпечити централізовано тепло- та електропостачання.

Працюємо з Державною службою з надзвичайних ситуацій, а також з благодійними організаціями щодо можливого отримання великих тентів, теплових пушок, дизель- та електрогенераторів для того, щоб забезпечити, в разі ймовірних ударів, місця скупчення людей, де можна роздавати гарячу їжу і забезпечити їх теплом. Так само працюємо щодо забезпечення великими дизельними генераторами об’єктів критичної інфраструктури, в тому числі, всіх закладів охорони здоров’я», – розповів Максим Козицький.

Наскільки область готова до прийому нової хвилі переселенців?

«Ми завжди кажемо, що ми приймемо всіх, хто до нас звернеться. І це справді так! Це питання забезпечення якісних умов проживання. В разі критичної необхідності ми розуміємо, що всі громадські заклади можна буде використати під тимчасове житло.

Щодо програм, які діють на території Львівщини, ми підписали Меморандум (про співпрацю у цьому напрямі – прим. авт.) з 28 благодійними організаціями і фондами. 160 мільйонів гривень з обласного бюджету виділили на те, щоб забезпечувати додаткові місця. Зараз триває реконструкція 25 закладів профтехосвіти (їхніх гуртожитків) для того, щоб забезпечити додатково 3000 якісних місць для перебування внутрішньо переміщених осіб.

Щодо осіб старшого віку та (пацієнтів – авт.) психоневродиспансерів, то на Львівщині з 14 закладів, які вже, на жаль, переповнені, в 11-х створюємо додаткові місця.

Львівщина завжди радо зустріне українців, які опинилися в біді. Ми всі – одна держава. І наше завдання – забезпечити теплом, їжею, житлом будь-кого, хто звертається до нас», – наголосив Максим Козицький.

Він також розповів, що у межах співпраці з Луганською ОВА на Львівщині облаштовуватимуть ліжкомісця у визначених об’єктах саме для переселенців з Луганщини. Скільки буде таких ліжкомісць та в яких саме об’єктах –  наразі узгоджують.

Нагадаємо, нещодавно Максим Козицький відвідав Донецьку область.

«Я був здивований хорошим бойовим настроєм, у якому перебувають наші бійці. Розуміємо, що на даний момент особливу увагу треба звернути на зимовий одяг (для них – авт.). Область у цьому плані працюватиме з кожною громадою. Бо і бюджет громад, і обласний бюджет виконуються передовсім завдяки Збройним Силам України та теробороні, тому що значні відрахування на них з доходів фізичних осіб ідуть до бюджетів», – зазначив начальник Львівської ОВА.  

Схожі повідомлення

З білоруського аеродрому рашисти вивезли всю техніку

admin2

Рада обмежила розповсюдження пластикових пакетів. Деталі закону

admin2

Вигідна оренда квартир подобово у Харкові

admin

Блаженніший Любомир ГУЗАР про Новий РІК

admin3

Вцілілий мешканець с. Гроза на Харківщині: пронизаний горем, але не зломлений…

admin3

До уваги населення: найближчими днями на Львівщині спостерігатиметься надзвичайна пожежна небезпека

admin3

Залишити коментар