16.5 C
Lviv
19.06.2024
Україна

Трускавчанин Павло Білас здобув звання віцечемпіона світу з боротьби на поясах

13 вересня 2022 року.

На фото: Павло Білас

Упродовж 8-10 вересня у столиці Литви Вільнюсі проходив Чемпіонат світу з боротьби на пояс серед чоловіків у категорії «90 кілограмів +».

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА (ОДА), участь в змаганнях взяли спортсмени з 17 країн світу. Серед українських спортсменів – трускавчанин Петро Білас. За результатами змагань він виборов друге місце та здобув звання віцечемпіона світу з боротьби на поясах.

«Щирі вітання молодому спортсмену та велика вдячність за те, що на світових Чемпіонатах лунає Національний Гімн України. А його рідному брату, який зараз захищає територіальну цілісність України, Петро Білас — за оборону. Це наша гордість!» — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Зазначимо, що Петро Білас є вихованцем відомого тренера Петра Біласа та лауреатом відзнаки Трускавецької міської ради «За заслуги перед містом».

Схожі повідомлення

Потрібні охоронники(чоловіки,жінки)

admin3

Остання битва путіна — це зима

admin2

Трейдер – що означає і чим він займається?

admin

Вісім років без Олега РУДНИЦЬКОГО: 17 липня 1979 року народився видатний український піаніст – віртуоз новорозділець Олег РУДНИЦЬКИЙ – 26 квітня 2015 року Маестро у променях слави відійшов у Вічність

admin3

«Ми єдині! Ми українці!»: Стрий з офіційним візитом відвідала делегація голів територіальних громад Сумщини

admin3

Працевлаштування українських водіїв у Польщі

admin

Залишити коментар