16.5 C
Lviv
14.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

В рамках ініціативи Максима Козицького “1000 автомобілів свободи” зі Стрийщини відправили ще одне авто для українських захисників

09 серпня 2022 року.

В межах ініціативи начальника Львівської ОВА «1000 автомобілів свободи» зі Стрийщини відправили ще один автомобіль на потреби Збройних Сил України.

Про чергову реалізацію патріотичного почину повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Долучилася до програми Грабовецько-Дулібівська громада, яка об’єдналася задля спільної мети – придбати автомобіль для військових з Грабовецько-Дулібівської громади, які зараз невтомно захищають нашу країну від лютого та жорстокого ворога.

Голова Стрийської РВА Богдан Янко зазначив, що територіальна громада доклала чимало зусиль, щоб придбати цю автівку і завдяки небайдужим ще один позашляховик поїхав до наших хлопців виконувати свої завдання на передовій. 

Освячення автівки відбулося в с.Гірне отцем Григорієм Шептицьким. 

Схожі повідомлення

Зеленський призначив Артема Бондаренка новим керівником СБУ по Львівській області

admin3

РОЗ”ЯСНЕННЯ

admin3

Основні питання щодо ЗНО – 2022

admin3

У Львові затримано “гастролера” з Миколаївської області, який збував наркотики

admin3

Оце так темп – 10 “закладок” канабісу на Високому замку у Львові! Більше зловмисниця не змогла – її викрили поліцейські

admin3

Група аферистів зі Львова ошукала на понад 2 млн грн мешканців, які довірливо передавали кошти організатору “фейкового” будівельного кооперативу. Серед потерпілих – військовослужбовиця ЗСУ, нагороджена “Сталевим хрестом”

admin3