16.5 C
Lviv
29.11.2023
Новороздільська ОТГ

Новороздільська територіальна громада: поточний ремонт доріг

Щотижнева понеділкова апаратна нарада 18 липня стосувалася переважно щоденної рутинної роботи, як працівників апарату міської ради, так і комунальних служб. Найголовніша подія тижня – початок поточного ремонту доріг. Усі плани щодо капітального ремонту однієї з головних доріг міста «канули у лету» в зв’язку з повномасштабним вторгненням росії: у час військового стану, як усім відомо, призупинені усі капітальні ремонти, виконання проєктів, незважаючи на те, чи є складені кошториси, чи є наявні кошти – війна, що тут скажеш… Проте поточний ремонт доріг дозволено, щоправда, трішки змінено процедуру.

Згідно діючого законодавства, – розтлумачив начальник Управління житлово-комунального господарства Новороздільської міської ради А.М. Білоус, – дозволяється проводити аварійно-відновні роботи і експлуатаційне утримання комунальних доріг.

 • У чому змінилася процедура?
 • Спочатку визначена комісія провела обстеження доріг у Новороздільській громаді щодо черговості і необхідності їх ремонту (хоча ми практично і так маємо розуміння та бачення, які з них є «першими» у потребі ремонту). У нас уже складені кошториси і укладені договори з виконавцями робіт (4 підрядні організації). Складений список доріг разом з кошторисами і підписаними договорами відправляються у Львівську військову обласну адміністрацію на погодження, яке очікуємо буквально днями.
  Як тільки повідомлять про погодження, одразу розпочнемо роботи. До того ж, і погода сприятиме. (До речі, уже у вівторок, 19 липня у Новому Роздолі розпочали поточний ремонт доріг – авт.).
 • Які дороги потрапили у список на поточний ремонт?
  -По-перше, поточний ремонт – це вибіркові ділянки дороги, а не ціла вулиця. А в списку – вулиця мазепи, вул. Винниченка (відрізок від перетину з вул. Яворницького до пертину з вул. Чорновола), центральний проспект Шевченка, вул. Л.Українки, вул. Стуса (у межах будинків 8-10), бульвар Довженка, до того ж дві паралельні вулиці по бульвару – одна вздовж «Сільпо» і поліклініки, друга понад будинками, ремонтуватимуть з’їзд від будинку по Довженка, 2 на вул. Сагайдачного, вул. Кревецького у смт. Розділ, вулиці Франка (біля костелу) і шевченка (біля православної церкви) у Берездівцях, вул. Шкільна у Гранки-Кутах, вул. Грушевського у Березині (біля дитячого садочку), вул. Наддністрянська у Тужанівцях.
  Окремо скажу про вул. Шашкевича у Новому Роздолі – оскільки там проблеми з відводом дощових вод, то попередньо влаштовуватимуть відвід: будуть робити три дощоприймачі, приймальний колодязь, а вже після того приступлять до поточного ремонту суто асфальтового покриття.
 • Яку технологію будуть використовувати?
 • Частково ямковий ремонт, або як її називають «у народі» – «плювачка», частково – певну ділянку асфальту знімають «фрезою» і закатують асфальтом. Усе залежить від міри пошкодження асфальтового покриття. Це визначено і в переліку доріг, прораховано у кошторисах.
 • В яку суму міському бюджету обійдеться ремонт?
 • Маємо укладені угоди на загальну суму 6 млн 711 тис грн.
 • Андріє Михайловичу, біля Будинку дитячої та юнацької творчості кілька тижнів тому встановили новий дитячий майданчик…
  -…так, це минулорічна субвенція з облансого бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Договір був підписаний ще минулоріч, тоді ж нам передали і дитячий майданчик. Але, оскільки вже заходила зима і перепади температур не дозволяли проводити монтаж майданчика, де передбачено земляні і бетонні роботи, то відклали на 2022-й рік.

Схожі повідомлення

Здається в оренду нежитлове приміщення у Новому Роздолі

admin4

Поліцейський офіцер Новороздільської ОТГ? Цілком можливо…

admin3

“Нафтогаз Тепло” – грядуть зміни ?…

admin2

ПЛР- тестування: відсоток захворювань чималий. А з початку пандемії на COVID-19 захворіло 547 мешканців Нового Роздолу та громади

admin3

Допомога переселенцям у Новому Роздолі

admin2

Змагання з пішохідного туризму – у профліцеї

admin2

Залишити коментар