16.5 C
Lviv
29.11.2023
Україна

Ті, хто не стоїть або не поновився на військовому обліку та планує виїзд за межі району чи області, мають взяти дозвіл у ТЦК, – Залужний

05 липня 2022 року.

Жодних вказівок на перешкоджання переміщенню осіб упродовж найближчих днів з боку військового командування не надавалося.

Як інформує Цензор.НЕТhttps://censor.net/ua/n3352255, про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

“Шановні громадяни – призовники та військовозобов’язані! Нагадую, триває війна. Ви потрібні своїй державі! Всі, хто досі не стоїть чи не поновився на військовому обліку, мають це зробити. Ті з вас, хто планує виїзд за межі своїх районів та областей, мають взяти дозвіл у ТЦК.

Жодних вказівок на перешкоджання переміщенню осіб упродовж найближчих днів з боку військового командування не надавалося. Порядок надання дозволу за посиланням“, – йдеться в повідомленні.

Водночас координатор руху адвокатів Збройних сил України Євгенія Рябека заявила, що в повідомленні Генерального штабу йдеться виключно про впорядкування обліку осіб, які змінюють саме місце проживання, місце реєстрації.

“Тобто це відбувається за тими законами, які в нас уже давно були ухвалені”, – ствреджує Рябека.

Таким чином, особа, яка змінює місце проживання, повинна була звернутися – на той час – в військкомат, а сьогодні – до центра військового комплектування – знятися з обліку і поїхати стати на облік в новому місці, що не є новим правилом.

За її словами, не йдеться про те, що для виїзду з міста, з області, з села до села чи з району до району треба брати дозвіл. Йдеться про те, коли особа змінює місце проживання або місце реєстрації.

Раніше повідомлялось, що для виїзду за межі Запорізької області військовозобов’язані повинні отримати дозвіл.

В Генштабі пізніше повідомили, що розробили Порядок надання дозволу на виїзд за межі місця проживання у воєнний час 

Схожі повідомлення

Система автоматичного поливу городу – головні переваги

admin

” Кур..а, українці, не кажіть мені, що Ви купуєте авто на армію і хочете знижки”!!!

admin3

Де найбільш затребувані нітрилові рукавички та як їх швидко обрати?

admin

Метод влаштування напівсухої стяжки

admin

Місія військового капелана – дбати про дух українського воїна, – о. Ростислав Височан, військовий капелан УГКЦ, випускник УКУ

admin3

18 січня легендарна львівська команда ФК “Карпати” відзначила 60 років від дня створення.

admin3

Залишити коментар