16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

ЗСУ вийшли з Лисичанська без втрат, – Гайдай

04 липня 2022 року.

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що українські війська залишили Лисичанськ для того, щоб не допустити оточення та вийти з міста без втрат.

Про це повідомляє Цензор.НЕТhttps://censor.net/ua/n3351983 із посиланням на BBC.

“Наші військові могли б ще довго утримувати місто, але зараз Росія має величезну перевагу в артилерії та боєприпасах. Вони просто знищили б місто здалеку, тож не було сенсу залишатися. Ми потрапили б у оточення і мали б сидіти там, поки місто обстрілювали. Тому ми вирішили не допускати оточення, щоб не намагатися відступати всі одразу. Вирішили відійти на готові укріплені позиції далі на захід, зайняти їх і звідти продовжити боротьбу з російською армією. Як наслідок, усі пішли без втрат”, – пояснив він.

За словами Гайдая, поки одні підрозділи українських військ тримали оборону в Лисичанську, інші будували нові укріплення на Донеччині, і тепер війська пішли туди. 

Схожі повідомлення

Більше половини українців підтримують заборону УПЦ (МП) в Україні, – опитування “Рейтингу”

admin3

Медпрацівники лікарні на Львівщині “непоганого” заробляли на довідках про непридатність до служби в ЗСУ. За такий злочин передбачена кримінальна відповідальність – ув’язнення від 5 до 10 років. Ото доробилися ескулапи…

admin3

Особливості життя в Іспанії

admin

8 липня в річці на Стрийщині та в озері кар’єру на Яворівщині потонули дві особи

admin3

У Новоград-Волинському підполковник ЗСУ вистрілив у 9-річного хлопчика

admin2

Вибір цегли і її різноманітність

admin