16.5 C
Lviv
27.05.2026
«Вісник Розділля»
Україна

ЗСУ вийшли з Лисичанська без втрат, – Гайдай

04 липня 2022 року.

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що українські війська залишили Лисичанськ для того, щоб не допустити оточення та вийти з міста без втрат.

Про це повідомляє Цензор.НЕТhttps://censor.net/ua/n3351983 із посиланням на BBC.

“Наші військові могли б ще довго утримувати місто, але зараз Росія має величезну перевагу в артилерії та боєприпасах. Вони просто знищили б місто здалеку, тож не було сенсу залишатися. Ми потрапили б у оточення і мали б сидіти там, поки місто обстрілювали. Тому ми вирішили не допускати оточення, щоб не намагатися відступати всі одразу. Вирішили відійти на готові укріплені позиції далі на захід, зайняти їх і звідти продовжити боротьбу з російською армією. Як наслідок, усі пішли без втрат”, – пояснив він.

За словами Гайдая, поки одні підрозділи українських військ тримали оборону в Лисичанську, інші будували нові укріплення на Донеччині, і тепер війська пішли туди. 

Схожі повідомлення

37-річний наркорецидивіст з Червонограда розповсюджував “метадон”. 30 червня зловмисника викрили поліцейські

admin3

27- річний мешканець Рівного порізав ножем 34-річного львів’янина у його квартирі під час п’янки

admin3

Як створити свій стиль: вибір сережок для бездоганного образу

admin

Знову найстрашніше. Український воїн загинув від рук російських окупантів

admin1

Щойно відбувся обмін полоненими. 86 українських військовослужбовців повертаються додому, – Тимошенко

admin3

28 липня – День Української Державності ( докладно про відзначення “молодого” свята)

admin3