16.5 C
Lviv
24.04.2024
Новороздільська ОТГ

Випускникам Новороздільської громади – щасливого майбуття!

Кінець навчального року асоціюється із заквітчаним дзвінкоголосим останнім шкільним дзвоником, із щемними святами прощання зі школою випускників, які, стривожені новим майбуттям, яке відкривається перед ними, вимріюють подальші життєві шляхи і лише мимохіть засумують поміж щедрих побажань та мудрих слів напуття від батьків та учителів: егей, попереду ж стільки цікавого, прекрасного, незвіданого… 2022-й рік особливий – особливий незвичною тривогою перед майбуттям, бо яке ж воно, у час війни? У час виборювання кров’ю рідних нашої України, у час, коли будь-якої миті ворожа ракета може перекреслити все, у час невизначеності та воєнних лихоліть?
Замість дзвінкоголосого заквітчаного шкільного подвір’я (а бувало ж, як марудилися, очікуючи завершення шкільних урочистостей?) – тихі останні шкільні уроки, он-лайн, звісно, не зовсім радісні очікування на літні канікули і зовсім незвичні та поправлені воєнним часом вступні іспити. Не буде і барвистих шкільних випускних, коли усім містом поспішали помилуватися неймовірно красивими молодістю і мріями наших дівчаток і юнаків. Втім, заслужені нагороди, які наші одинадцятикласники заробили багаторічним старанним навчанням, невпинним розвитком і активною учнівською діяльністю, таки отримали наші школярі.
Тож подумки поаплодуємо їм, нашим випускникам, і щиро побажаємо щасливого майбуття – насамперед, мирного, і обов’язково із здійсненням усіх заповітних мрій кожного!

Отож, 2021-2022-й навчальний рік. Його завершили у:
Новороздільський НВК ім. В. Труша
41 учень отримали базову середню освіту (тобто закінчили дев’ятий клас) і 37 – навчалися в 11-му класі. Четверо отримали свідоцтво з відзнакою за 9-й клас – Анастасія Терещак, Віталій Чмир, Максим Червонящий, Софія Ярицька. 7 золотих медалей – Марта Бігун, Наталія Жигалко, Юлія Лисятинська, Ярина Любінська, Марія Лютак, Катерина Макар, Назар Щепаняк.

Новороздільська ЗОШ №2
42 дев’ятикласники і 17 одинадцятикласників. Свідоцтво з відзнакою за 9-й клас отримав Ілля Петрик, а три золоті медалі – Софія Баглай, Юліанна Гринишин, Анастасія Петрик.

Новороздільська ЗОШ №3 ім. А. Гергерта
59 дев’ятикласників і 17 11-класників. 4 свідоцтва з відзнакою за 9-й клас – Юрій Дяків, Юрій Мащак, Любомир Равриш, Денис Сич, золота медаль у Софії Сидорович.

Новороздільська СШ №4
57 учнів отримали базову середню освіту і 50 – повну середню освіту. Сім свідоцтво з відзнакою за 9-й клас – Олена Воробйова, Марія Гавришко, Сніжана Колодій, Ярина Коник, Софія Ліва, Вероніка Марцинишин, Дарина Мохналь, 6 золотих медалей – Андріана Гринишин, Олександр Кокотко, Каміла Лібрук, брати Максим і Юрій Фартушок, Соломія Шайгец, три срібні медалі – Лілія Виноградова, Людмила Палій, Андріана Турко.

Новороздільська ЗОШ №5
82 дев’ятикласників і 32 випускників. 10 свідоцтв з відзнакою за 9-й клас отримали Емма Вишивана, Андрій Галан, Вероніка Легка, Андрій Майкович, Яна Палега, Вероніка Пелещак, Діана Стегницька, Назарій Шоробура, Юлія Корецька, Олеся Прийма, одну золоту медаль – Вероніка Могильна, три срібні – Наталія Маляр, Ігор Решетняк, Маргарита Білозерова (дівчинка з числа внутрішньо переміщених осіб).

Роздільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
31 учень закінчили 9 класів і 21- одинадцять. 6 свідоцтв з відзнакою за 9-й клас – Софія Ліва, Тетяна Ліва, Лідія Фоменко, Софія Хмелинська, Марта Шипівдич, Анастасія Шпаргала, 3 золоті медалі – Діана Костирко, Ангеліна Мацкула, Василина-Софія Сколоздра, 2 срібні медалі – Ангеліна Репіньовська, Катерина Заєць.

Березинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А. Марунчака
21 дев’ятикласник і 17 одинадцятикласників. Свідоцтво з відзнакою за 9-й клас отримала Христина Струк.

Гранки-Кутівська ЗОШ І-ІІ ступенів
10 школярів завершили навчання у 9-му класі, з яких три отримали свідоцтва з відзнакою за 9-й клас – Тетяна Борис, Юрій Маркевич, Уляна Підсадоча.

Горішненська ЗОШ І-ІІ ступенів
10 випускників-дев’ятикласників, з яких двоє отримали свідоцтво з відзнакою – Христина Бас, Софія Раделіцька.

Тужанівська ЗОШ І-ІІ ступенів
11 дев’ятикласників завершили навчання в рідній школі, з яких троє отримали свідоцтво з відзнакою – Марта Білоус, Аліна Найда, Ірина Сторожик.

За результатами річного оцінювання у червні 2022 року 555 випускників (364 – дев′ятикласники, 191 – одинадцятикласник) отримали документи про освіту. З них 6 учнів з числа ВПО (4 – 9 клас; 2- 11клас). Свідоцтва з відзнакою вручено 41 випускнику 9-х класів, що становить 11 % від загальної кількості учнів основної школи, медалей – 29 випускникам 11-х класів (15 % від загальної кількості), з них: золоті медалі „За високі досягнення у навчанні” отримав 21 учень (11%), срібні „За досягнення у навчанні”- 8 одинадцятикласників (4% ). 193 учні перевідних (2-8 та 10) класів нагороджено Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» та 4 одинадцятикласники Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів».


Такі повні статистичні дані надала нам головний спеціаліст Новороздільського міського відділу освіти О. Пронюк, наголошуючи, наскільки складніше школярам навчатись у часи карантину, воєнного стану, у онлайн-форматі і з постійною напругою про грядущі зміни. Разом з тим, усі ці труднощі не лише призупинили запал до навчання, а ще більше проявили ініціативність та працьовитість і наполегливість учнів, тож Оксана Григорівна твердо вірить у те, що цьогорічним випускникам – усе вдасться!

Схожі повідомлення

Графік вимкнення електропостачання у м. Новий Розділ на 26 листопада 2022 року

admin3

Андрій ГАРАПЦЬО: «Перемогою над ФК «Троянда» (2:1) наш клуб фактично заздалегідь став переможцем у  7-й групі обласної першості у 2/3 лізі. Утім, будь – що прагнутимемо здолати у крайньому турі і СКК «Острів», адже вболівальники за це нас і підтримують»

admin3

Новий Розділ. Ми вистояли. Все буде Україна

admin2

Володимир ГРАДИЛЬ: прощання у 33-й день народження…

admin2

Екодизайн! Чи безгосподарність?

admin2

Наша громада провела у останню путь двох воїнів – героїв: новороздільця Руслана Шурпика та маріупольця Андрія Щербака. На Чині похорону у храмі Різдва Пресвятої Богородиці о. Василь Підгайний назвав цей збіг символічним: уродженці сходу і заходу стали щитом і загинули за рідну Державу. Побратими помстяться за них, а Україна переможе!…

admin3

Залишити коментар