16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

На Стрийщині загорівся MAN

На трасі “Київ-Чоп” під час руху загорілася вантажівка

Вогонь знищив моторний відсік, однак автомобіль та причіп вдалося врятувати

27 травня о пів на шосту ранку поблизу села Плав’я Стрийського району на трасі “Київ-Чоп” зайнялася вантажівка “MAN”. Про це повідомляє ДСНС у Львівській області.

Водій автомобіля, під час руху побачив як з-під капоту вантажівки почав вибиватись дим.

До прибуття вогнеборців небайдужі водії вогнегасником намагалися ліквідувати займання та допомогли відчепити причіп вантажівки.

На місці події вогнеборці за 5 хвилин погасили пожежу.

Внаслідок займання ніхто не постраждав.

Схожі повідомлення

Юна боксерка з Демні отримала бронзу на Чемпіонаті України

admin2

Четверо львівських студентів отримали стипендію імені героїв Небесної Сотні

admin2

Гірські медики отримали нові авто “швидкої допомоги”

admin2

У Моршині згоріла квартира і її власниця

admin2

Глава УГКЦ Святослав Шевчук: спогад про маму

admin2

Смертельна ДТП у Львівському районі

admin2