16.5 C
Lviv
18.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

На Стрийщині загорівся MAN

На трасі “Київ-Чоп” під час руху загорілася вантажівка

Вогонь знищив моторний відсік, однак автомобіль та причіп вдалося врятувати

27 травня о пів на шосту ранку поблизу села Плав’я Стрийського району на трасі “Київ-Чоп” зайнялася вантажівка “MAN”. Про це повідомляє ДСНС у Львівській області.

Водій автомобіля, під час руху побачив як з-під капоту вантажівки почав вибиватись дим.

До прибуття вогнеборців небайдужі водії вогнегасником намагалися ліквідувати займання та допомогли відчепити причіп вантажівки.

На місці події вогнеборці за 5 хвилин погасили пожежу.

Внаслідок займання ніхто не постраждав.

Схожі повідомлення

19-річний жидачівський важкоатлет Богдан ГОЗА виборов 3 медалі Чемпіонату світу! Вітаємо земляка!

admin3

У с. Братківці на Стрийщині вогнеборці ліквідували пожежу в житловому будинку

admin3

Горе-крадіїв спіймали по гарячих слідах – і за допомогою камер відеоспостереження

admin2

І знову Infiniti… Не лише вбив пішохода, але й втік з місця ДТП

admin2

Як безпечно позичати кошти

admin2

Захищаючи Вітчизну, загинув випускник Новороздільського професійного ліцею Андрій ПАШКО

admin3