16.5 C
Lviv
14.04.2024
Україна

ВР 330 голосами заборонила в Україні діяльність проросійських партій

3 травня 2022 року.

За закон №7172-1 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони політичних партій 3 травня проголосували 330 нардепів.

Як передає Цензор.НЕТ.: https://censor.net/ua/n3338646 , про це повідомив у телеграмі депутат “Голосу” Ярослав Железняк.

Нагадаємо, Рада отримала законопроєкт 7172-1 щодо процедури та наслідків заборони проросійських партій наприкінці березня.

Йдеться про обмеження для утворення та діяльності політичних партій, такі як:

– виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії проти України, у тому числі шляхом представлення збройної агресії росії проти України як внутрішнього конфлікту, громадянського конфлікту, громадянської війни, заперечення тимчасової окупації частини території України;

– виправдання дій і бездіяльності осіб, які здійснювали або здійснюють збройну агресію проти України, представників збройних формувань росії, інших незаконних збройних формувань, банд, груп найманців, створених та/або підпорядкованих, та/або керованих та/або фінансованих росією, а також представників окупаційної адміністрації, яку складають її державні органи та інші структури, функціонально відповідальні за управління тимчасово окупованими територіями України, та представників підконтрольних рф самопроголошених органів, які узурпували виконання владних функцій на тимчасово окупованих територіях України, у тому числі шляхом їх визначення як “повстанці”, “ополченці”, “ввічливі люди”.

 Визначення в умовах воєнного стану підсудності справи про заборону політичної партії як суду першої інстанції підсудні апеляційному адміністративному суду в апеляційному окрузі, що включає місто Львів.

 Судом апеляційної інстанції в справі про заборону партії, є Верховний Суд у складі колегії Касаційного адміністративного суду не менше ніж з п’яти суддів. Судове рішення Верховного Суду у таких справах є остаточним і касаційному оскарженню не підлягає.

 визначений максимальний термін розгляду адміністративнрі справи про заборону партії в суді першої інстанції після відкриття провадження у справі в 1 місяць.

 Суд апеляційної інстанції повинний розглянути справу протягом місяця після відкриття апеляційного провадження.

 У разі заборони судом партії майно, кошти та інші активи партії та її структурних утворень переходять у власність держави, про що зазначається у рішенні суду. 

Схожі повідомлення

Молодий вчитель написав потужне звернення до школярів, які не хочуть вчитися. Корисно прочитати як дітям, так і їхнім батькам!

admin3

Третій брат Павлов з Кривого Рогу відійшов у засвіти

admin2

Хто і навіщо спровокував конфлікт у військовому керівництві

admin3

РФ руйнує життя мільйонів людей. Понад 3 млн українців виїхали до Європи, 11-12 млн стали внутрішніми переселенцями, – Подоляк

admin3

Колони військ РФ штурмували околиці, але Київ вистояв, – Сухопутні війська ЗСУ

admin3

Про Новий Розділ: погода, населення, індекс та цікаві місця

admin

Залишити коментар