16.5 C
Lviv
27.02.2024
Новороздільська ОТГ

«Борцям за волю» пасує вишиванка

Облаштування бруківкою площі перед пам’ятником «Борцям за волю» по пр. Шевченка наприкінці минулого року не було завершене через несприятливі погодні умови.

Ніхто ж не очікував, що початок наступного року принесе найгірше – війну.

Так, проект не завершено цілком, яким  мав би бути «на виході». У планах – і облаштування клумб, нові лавочки, нове освітлення. Проте … воєнний стан, призупинення фінансування, що цілком логічно та зрозуміло. На щастя, вдалося домовитися з підприємцем про завершення прокладення бруківки (при тому, що фінансування за виконані роботи відбудеться … при кращих часах, як мовиться). Добре, що завчасу були придбані необхідні матеріали. Отож, бруківку виклали, до того ж – у формі красивих українських вишивальних узорів, що дуже пасує до цього місця.

На жаль, значно гірша ситуація з міським центральним майданом. Планувалося, що навесні завершать усі роботи і місто отримає нову площу Героїв Майдану, з довгоочікуваним дизайном, сучасною бруківкою та навіть «сухим» фонтаном.  Хто ж думав-гадав, які часи настануть? «Об’єми робіт великі, але кошти на них є, – зауважила міський голова Ярина Яценко. – Лишень  на час воєнного стану діє заборона Кабінету Міністрів України на фінансування капітальних видатків. Тож як тільки на державному рівні буде дозволено використовувати наявні кошти,  ми відразу приступимо до  ремонтних робіт на міській площі».

Схожі повідомлення

Медична гуманітарна допомога – і міській лікарні, і військовому госпіталю

admin2

Разом до Перемоги: чергова відправка медичної допомоги з Новороздільської громади

admin2

Ще трохи найцікавіших фактів про роботу ТЕЦ Нового Роздолу

admin3

Контрастний будинок на вул. Винниченка, 19: завдяки ініціативі мешканців світла стає більше, аніж тіні…

admin3

Похорон Василя Сколоздри – в четвер

admin2

Оксана СМЕРЕК: поезія, філософія, патріотизм

admin2

Залишити коментар