16.5 C
Lviv
08.06.2023
Новороздільська ОТГ

«Борцям за волю» пасує вишиванка

Облаштування бруківкою площі перед пам’ятником «Борцям за волю» по пр. Шевченка наприкінці минулого року не було завершене через несприятливі погодні умови.

Ніхто ж не очікував, що початок наступного року принесе найгірше – війну.

Так, проект не завершено цілком, яким  мав би бути «на виході». У планах – і облаштування клумб, нові лавочки, нове освітлення. Проте … воєнний стан, призупинення фінансування, що цілком логічно та зрозуміло. На щастя, вдалося домовитися з підприємцем про завершення прокладення бруківки (при тому, що фінансування за виконані роботи відбудеться … при кращих часах, як мовиться). Добре, що завчасу були придбані необхідні матеріали. Отож, бруківку виклали, до того ж – у формі красивих українських вишивальних узорів, що дуже пасує до цього місця.

На жаль, значно гірша ситуація з міським центральним майданом. Планувалося, що навесні завершать усі роботи і місто отримає нову площу Героїв Майдану, з довгоочікуваним дизайном, сучасною бруківкою та навіть «сухим» фонтаном.  Хто ж думав-гадав, які часи настануть? «Об’єми робіт великі, але кошти на них є, – зауважила міський голова Ярина Яценко. – Лишень  на час воєнного стану діє заборона Кабінету Міністрів України на фінансування капітальних видатків. Тож як тільки на державному рівні буде дозволено використовувати наявні кошти,  ми відразу приступимо до  ремонтних робіт на міській площі».

Схожі повідомлення

Ох, вже це прискіпливе ТОВ «Нафтогаз Тепло». Утім, міська рада реагує адекватно і дієво, бо опалювальний сезон однаково важливий для усіх…

admin3

«Тихих» передплатників «Вісника Розділля» старшим людям та СІ «Промінь життя» більшає…

admin3

Не стало Вчителя…

admin2

Напередодні міської акції “Запали свічку пам”яті” у Новороздільському професійному ліцеї відбувся захід “З біллю в душі назад у минуле”

admin3

Реконструкція центральної площі Нового Роздолу: відучора після нетривалої перерви процес продовжився!

admin3

Володимир ГРАДИЛЬ: прощання у 33-й день народження…

admin2

Залишити коментар