16.5 C
Lviv
25.07.2024
Новороздільська ОТГ

«Борцям за волю» пасує вишиванка

Облаштування бруківкою площі перед пам’ятником «Борцям за волю» по пр. Шевченка наприкінці минулого року не було завершене через несприятливі погодні умови.

Ніхто ж не очікував, що початок наступного року принесе найгірше – війну.

Так, проект не завершено цілком, яким  мав би бути «на виході». У планах – і облаштування клумб, нові лавочки, нове освітлення. Проте … воєнний стан, призупинення фінансування, що цілком логічно та зрозуміло. На щастя, вдалося домовитися з підприємцем про завершення прокладення бруківки (при тому, що фінансування за виконані роботи відбудеться … при кращих часах, як мовиться). Добре, що завчасу були придбані необхідні матеріали. Отож, бруківку виклали, до того ж – у формі красивих українських вишивальних узорів, що дуже пасує до цього місця.

На жаль, значно гірша ситуація з міським центральним майданом. Планувалося, що навесні завершать усі роботи і місто отримає нову площу Героїв Майдану, з довгоочікуваним дизайном, сучасною бруківкою та навіть «сухим» фонтаном.  Хто ж думав-гадав, які часи настануть? «Об’єми робіт великі, але кошти на них є, – зауважила міський голова Ярина Яценко. – Лишень  на час воєнного стану діє заборона Кабінету Міністрів України на фінансування капітальних видатків. Тож як тільки на державному рівні буде дозволено використовувати наявні кошти,  ми відразу приступимо до  ремонтних робіт на міській площі».

Схожі повідомлення

Сприяймо, як можемо, волонтерам – їхня діяльність спрямована на потреби ЗСУ. На часі допомогти тим, хто плете маскувальні сітки та виготовляє світильники – обігрівачі

admin3

Графіки почергового вимкнення електроенергії у м. Новий Розділ 17 листопада

admin3

Новороздільська громада провела в останню путь земляка – захисника Геннадія КУКІНА

admin3

Розклад Різдвяних Богослужінь у костелі в Берездівцях

admin2

Пластуни рознесли Вифлеємський вогонь по Новому Роздолу: в міську раду, в бібліотеки

admin2

Ярина ЯЦЕНКО: «Новий Розділ має розуміти – ми вартуємо більшого»

admin2

Залишити коментар