16.5 C
Lviv
08.06.2023
Україна

Завтра, 27 березня, в Україні стрілки годинника переводять на літній час

26 березня 2022 року. Сьогодні прес-служба Львівської ОДА слушно повідомляє краянам, аби вони не забули перевести стрілки годинників на новий режим часу.

Традиційно, в останню неділю першого весняного місяця в Україні переходять на літній час. Цьогоріч ця дата припадає на 27 березня. Стрілки годинника потрібно буде перевести на годину вперед о 3 годині ночі.

Зміна часу в Україні відбувається двічі на рік: в останню неділю березня країна переходить на літній час, а кожної останньої неділі жовтня – на зимовий час. Згідно з травневим документом Кабінету міністрів України №509 від 1996 року, перехід на літній час називають “скасуванням зимового часу в Україні”. Проте це скасування є тимчасовим, адже восени стрілки годинника знову переводять на годину назад, коли “скасовується літній час”.

Зазначимо, що переведення годинників на літній час на території України здійснюється щороку з 1981 року. Вважається, що це сприяє більш ефективному використанню світлого часу доби в літній період.

Схожі повідомлення

Гастрономічні місця Львова

admin

Як вивезти будівельне сміття

admin

Четверо травмованих внаслідок автозіткнення на дорозі “Київ – Чоп” – правоохоронці Львівщини встановлюють обставини події

admin3

Мокрий сніг і хуртовини накриють Україну. Варто бути пильними на дорогах.

admin1

19-річний стриянин з’їхав автівкою у кювет. Горе – водій та троє пасажирів – стриян, віком 16,20 та 22 роки, зазнали різного ступеню травм та були госпіталізовані

admin3

Ігор “повернеться” додому попередньо 10 квітня…

admin2

Залишити коментар