16.5 C
Lviv
06.05.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Українка Катерина Махно виграла чемпіонат Європи з боксу

23 березня 2022р.

Українська боксерка Кароліна Махно здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи з боксу серед спортсменів віком до 22 років, що проходить у Хорватії.

Сьогодні цю приємну новину провідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Спортсменка виступає у ваговій категорії до 75 кілограмів. У фіналі українка перемогла представницю Ірландії Карабін Ейбхе. Бронзовими призерками континентального чемпіонату стали Ольга Шалімова (48 кг), Сабіна Новосад (52 кг) та Олеся Крисюк (81 кг).

Сьогодні будемо вболівати за наших хлопців, адже на турнірі завершальний день змагання. У фіналах боксуватимуть чотири українські боксери — Андрій Юхимович (48 кг), Максим Власюк (60 кг), Іван Сапун (86 кг) та Юрій Захарєєв.

Схожі повідомлення

Ноутбук Asus: переваги та як обрати ідеальну модель

admin

Український рефрен напередодні нової доби

admin3

Сучасні методи лікування раку яєчників

admin

У плазунів поганий зір та слух, проте це не заважає їм кусати людей. Цього разу – чоловіка в Брюховичах

admin3

10 основних принципів зміцнення імунної системи

admin

Ніч була спокійною: Максим Козицький проінформував, як минула доба на Львівщині

admin3