16.5 C
Lviv
07.12.2023
Україна

Про посилення відповідальності за мародерство в умовах воєнного стану

Поліція Львівщини нагадує про посилення відповідальності за скоєння мародерства в умовах воєнного стану. Станом на 9 березня, на території Львівської області не зареєстровано жодного факту мародерства.

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП України у Львівській області.

Нагадаємо, 7 березня вступив у дію Закон №7124 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за мародерство».Згідно внесених змін до ст. 432 (Мародерство) Кримінального кодексу України, тепер за скоєння цього злочину передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років. Під мародерством розуміється привласнення чужого майна на полі бою або використання трагічних обставин, бойових дій для власної наживи шляхом пограбування людей, в тому числі вбитих або поранених.Крім того, внесено зміни та доповнення до ст.185 (Крадіжка), ст. 186 (Грабіж), ст. 187 (Розбій), ст. 189 (Вимагання), ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заподіяння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, згідно з якими ці діяння в умовах воєнного або надзвичайного стану будуть кваліфікуватися за ч.4 та передбачатимуть максимальні покарання.Правоохоронці застерігають, що на всі факти мародерства та майнових злочинів реагуватимуть негайно та жорстко.

Схожі повідомлення

Важливе рішення сесії облради: :про надання 5 млн грн на нагальні потреби сил Тероборони Львівщини

admin3

Вітаємо з Всесвітнім днем поцілунків!

admin3

Щодо російськомовних, частково двомовних та суржикомовних військовослужбовців на війні: українська мова має обʼєднувати, а не розʼєднувати!

admin3

Унікальна методологія надання послуг інтернет-маркетингу в агентстві Інкейворд

admin

Зловмисника, який 23 жовтня викрав у Львові 9-місячну дівчинку, судитимуть

admin3

Подарунок від Львівської опери: бестселлер “Лис Микита” тепер у вільному доступі! (посилання)

admin1

Залишити коментар