16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Україна

У Городку заборонили діяльність церкви Московського патріархату

У Городку на Львівщині рішенням міського голови заборонено діяльність Української Православної Церкви Московського патріархату.

Всього на Львівщині сьогодні зареєстровано 59 громад Московського патріархату.

Про це повідомляють на сторінці Городоцької територіальної громади.

У розпорядженні міського голови Городка Володимира Ременяка вказано, що діяльність  УПЦ Московського патріархату має очевидний антидержавний та антиукраїнський характер, а також несе загрозу національній безпеці України.

Схожі повідомлення

У Львівській області ще 3-х осіб судитимуть за пособництво у підробці та використанні підроблених сертифікатів про вакцинацію

admin3

Максим Козицький привітав республіку Польща з національним святом

admin3

Зелений виток інновацій: Tesla Model Y та революційний ELMOB в Україні

admin

Увага, розшук‼ Розшукується неповнолітній Олександр Турчиновський

admin3

Дружина Медведчука Марченко звернулася до президента з вимогою негайно відпустити її чоловіка

admin3

Юрій БУТУСОВ: “Росіяни можуть сьогодні радіти – Роман Червінський, який був безпосередньо дотичний до ліквідації цілої низки російських командирів, в тому числі «Мотороли» та «Гіві», заводиться у наручниках до зали суду за вигаданим правопорушенням”

admin3