16.5 C
Lviv
28.05.2024
Оголошення

ART-STONE – ідеальне поєднання якості, краси і ціни

Власне виробництво у Новому Роздолі.

У нас можна купити надгробний пам’ятник на цвинтар будь-якої складності на різний гаманець.
Встановлення пам’ятників здійснюється в Новому Роздолі, Львові та у Львівській області.

Приймаємо замовлення на гранітні пам’ятники будь – якої складності з гарантією високої якості та професійного виконання. У офісі клієнт може ознайомитися з повним каталогом виробів компанії «АРТ – STONE».

У зимовий період діє знижка – 20 відсотків. Тож, шановні замовники, поспішайте

скористатися вигідною пропозицією.

Для консультації та оформлення замовлень звертайтеся за номерами телефону: 068 055 25 67;

073 112 89 65.

Безліч памятників різних конфігурацій та фігур, які виготовляють під замовлення у Новому Роздолі, виможете побачити на сайті – https://pamyatnyky-nr.lviv.ua/prs/

Подвійний пам’ятник з правильними формами й красивою симетрією. Такий постамент нагадує нам про те, що в цьому світі все побудовано з сенсом й точністю. Кожен проживає такий відрізок, який йому назначено. Посередині стели зображений хрест, що символізує воз’єднання на небесах. З боків, на основі дві вази, для свіжих квітів, що колись любили ваші рідні, а тепер рослини будуть пам’яттю про їхнє земне життя й про перехід у вищий вимір.

Цей подвійний пам’ятник є одним з прикладів красивого поєднання покостівського граніту й габро. Біля стели розташовано два підсвічника, щоб пам’ять про рідних горіла вічно. З боку також елегантне фрезероване декорування у вигляді троянд, свіжа краса яких зачаровує кожного.
Ніжний у своєму символічному нагромадженні й міцний у виконанні гранітний пам’ятник не може не зачаровувати витонченістю форм. Стели нагадують крила янголів, що тягнуться до неба, адже посередині хрест. В основу вбудовано вазу, виготовлену з габро, щоб ви мали змогу принести свіжі квіти, які стоятимуть не один тиждень. А в асиметричний квітник ви можете посадити рослини, що будуть квітнути в будь-яку пору.

Схожі повідомлення

Запрошуємо на урочистості вшанування Тараса ШЕВЧЕНКА

admin2

Легально – на збір полуниці в Австрію

admin2

Швейне виробництво у Новому Роздолі запрошує на роботу

admin3

На роботу запрошують швачок

admin2

На постійну роботу запрошують швачок

admin2

Як і коли потрібно подавати показання лічильника газу?

admin2

Залишити коментар