16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Чиновник зі Львова продав незаконно оформлену на нього чужу квартиру

Правоохоронці повідомили про підозру державному реєстратору, причетному до незаконного заволодіння квартирою у Львові

Зловмисника, чиновника однієї з райдержадміністрацій у Львівській області, викрили оперативники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області спільно з слідчими Львівського районного управління поліції №1, за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури.

Як встановили правоохоронці, у 2020 році державний реєстратор, з метою одержання неправомірної вигоди, підробив заяву щодо реєстрації права власності на квартиру у Львові та в подальшому, використовуючи підроблені документи, безпідставно зареєстрував право власності на помешкання за зловмисником, котрий, заволодівши квартирою, одразу продав її, привласнивши більше 1 мільйона 200 тисяч гривень.

При цьому квартира на момент здійснення незаконної оборудки мала законного власника.Правоохоронці повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.365-2 (Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) Кримінального кодексу України та ч.3 ст.362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна або без такої.Досудове розслідування триває.

Схожі повідомлення

У Стрию ледь не згорів гараж з автомобілями

admin2

У с. Сможе на Стрийщині зіткнулися «Opel Astra» і «Range Rover» – два водії травмовані

admin3

У м. Миколаїв на Стрийщині відбувся благодійний пробіг «Біжу за полк Азов»: у групі спортсменів – аматорів – 4-річна Міля Павлуцька

admin3

У кого і на скільки зростуть пенсії з 1 січня  2024 року

admin3

Сумна звістка для спортивної громадськості Миколаївщини – на 64 році життя передчасно помер НАКОНЕЧНИЙ Іван Іванович

admin3

Богдан БІГУН: «Правоохоронці оперативно встановлюють особу матері, яка підкинула новонароджене дитинча»

admin3