16.5 C
Lviv
28.05.2024
Стрийщина

Рятувальники допомагали медикам у Бориславі та Рудках

Протягом доби 10 грудня рятувальники Львівщини два рази залучались по наданню допомоги працівникам швидкої медичної допомоги, які виїхали на виклик до хворих.

Так, зокрема о 09:10 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в м. Борислав на вул. Висока, Дрогобицького району через відсутній доїзд до місця виклику потрібна допомога працівникам швидкої медичної допомоги в транспортуванні хворої до автомобіля. Рятувальники 6-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Борислав, за допомогою медичного гамака, транспортували хвору до автомобіля швидкої допомоги та передали медикам.

Цього ж дня о 18:36 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в м. Рудки на вул. Чорновола,  Самбірського району, на території будинку пристарілих, у зв’язку з незадовільним дорожнім покриттям, не може здійснювати рух автомобіль швидкої, в якому перебувала хвора жінка. Медики приїхали на виклик по госпіталізації хворої до лікувального закладу, проте застрягли. Рятувальники за допомогою буксирувального тросу автомобіль швидкої медичної допомоги відбуксирували на очищену частину дороги. До проведення робіт залучались працівники 41-го державного пожежно-рятувального поста м. Рудки.

Схожі повідомлення

Розмова минулого з сучасним або Краєзнавча бібліотека Анатолія Недільського

admin2

Ще раз про Іванка Туписа – світлу віруючу людину, котру навчав і благословив світлої пам’яті отець Василь Репіньовський

admin3

У Дрогобичі рятувальники “відкрили” двері потребуючому медичної допомоги

admin2

З 26 квітня учні молодших класів повернуться до очного навчання

admin3

І знову сум, і знову біль

admin3

У раків – линька. Тому їх вилов з 1 серпня по 15 вересня 2021р. заборонено

admin3

Залишити коментар