16.5 C
Lviv
23.09.2023
Новороздільська ОТГ

Вакцинація по-новороздільськи?

Коронавірус наступає. За попередню добу, 26 жовтня, в області провели 5449 досліджень на коронавірус, з них – 1426 позитивних. 

Наш, Стрийський район, вперто тримає “друге місце”: Львівський: 977 (м. Львів – 631), Стрийський: 163, Червоноградський: 78, Яворівський: 63, Золочівський: 61, Самбірський: 59, Дрогобицький: 25.

Втім, росте і кількість вакцинованих осіб. Чому, це вже питання інше, бо ж багато йдуть лише від небажання залишитися без роботи….. Але ми не про це.

Ще кілька тижнів тому на запитання, як проходить вакцинація, головний лікар Новороздільської міської лікарні  Олег Стеців відповідав: мляво. Якщо ще у суботу до центру вакцинації у міській поліклініці приходить з десяток людей, то у неділю, бувало, повний штиль.  

Наразі люди кинулися вакцинуватися.

І що ж виходить – так наполегливо запрошували (чи й примушували до вакцини), а в реалії виявилися не готові?

Вакцинація проводиться у поліклініці на 2-му поверсі.

Людей – тьма. Скупчення неймовірне. Це коли загроза локдауну, це коли найперша умова, яка унеможливлює зараження всюдипроникним китайським вірусом, – відстань і свіже повітря. Це в коридорах, де приходять хворі (а хвиля захворюваності, в тому числі і сезонних простудних захворювань, росте).

Мало того, на вакцинацію, котра проводиться з 13.00 години, чергу займають з 8.00 ранку…

“От і виходить, прийшов здоровим до лікарні – вийшов хворим…Про яку дистанцію мова? Чому знову знущаються над простим людом? – нарікають… Вакцинація – практично примусова…… Умови – гірше немає куди….. ” – і це лише частка підслуханих розмов у довжелезній черзі, у скупченні озлоблених людей……

Невже не має місць у 5-поверховій поліклініці, щоб ті, що прийшли вакцинуватися, не перетиналися із тими, хто прийшов хворим на прийом? Влітку, до речі, на вакцинацію заходили з другого поверху зі сходів – там і повітря свіже, і контактів менше…. Невже не можна використати блага цивілізації – той же мобільний телефон і попередній запис…

Питань багато. Але городяни очікують не просто відповідей на них. А конкретних кроків і дій – для поліпшення ситуації і умов для тих, хто прийшов вакцинуватися.

Схожі повідомлення

Чергова трагедія в Новому Роздолі

admin2

“Нафтогаз Тепло”: відключення тепла – серія 3

admin2

Надія Труш, мама Героя, молилася за мир на Міжнародному військовому паломництві в Лурді

admin2

Буся Вовчик – крилатий мешканець Станківців

admin2

Оперативно про COVID-19 на Львівщині за добу 31.03.2021

admin3

Реконструкція початку Алеї Героїв триває

admin2

Залишити коментар