16.5 C
Lviv
27.09.2023
Без категорії

Поліцейські зустрілися із дошкільнятами і школярами у селі Дуліби та нагадали їм про правила безпечної поведінки

Як повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції України  у Львівської області, вчора, 30 вересня, співробітники Стрийського районного управління поліції – інспектор ювенальної превенції лейтенант поліції Софія Чубко та поліцейський офіцер громади, який обслуговує населенні пункти Грабовецько-Дулібівської територіальної громади, капітан поліції Володимир Масляник – зустрілися з вихованцями Дулібської школи-саду І-ІІ ступеня.

Правоохоронці провели бесіди з дітлахами про дотримання правил безпечної поведінки, зокрема, на дорогах. Дошкільнята мали змогу ознайомитися з поліцейським обладнанням, посидіти у службовому автомобілі, покористуватися рацією та відчути себе у ролі поліцейського.

Із старшокласниками правоохоронці поспілкувалися на теми булінгу, пояснивши, як діяти, якщо ви є його жертвою, а також нагадали про відповідальність, передбачену законом за цькування. Також поліцейські розповіли про небезпеку вживання неповнолітніми алкоголю чи наркотичних речовин.

Загалом, поліцейські Львівщини постійно відвідують навчальні заклади та проводять з дошкільнятами та школярами освітньо-профілактичні бесіди на теми безпечної поведінки.

Схожі повідомлення

2 листопада у Львівській області 434 мешканців захворіло на covid-19

admin

“Герої не вмирають!” – тепер бухло…

admin3

За допомогою Електронного кабінету платника можливо сплатити майнові податки

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 9 вересня

admin

3 вересня у Львівській області 196 мешканців захворіли на covid-19

admin

3 жовтня у Львівській області 162 мешканця захворіли на covid-19

admin

Залишити коментар