16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

За дозвіл будуватися – тисячі доларів

СБУ викрила корупційні схеми в архітектурно-будівельній галузі Львівщини: за дозвіл на будівництво вимагали хабарі по 500 тис грн

За оперативною інформацією СБУ, до противоправної діяльності причетна колишня працівниця Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області. Вона, спільно з керівною ланкою ДАБІ, організували схему отримання хабарів. Жінка виступала посередником у вирішенні питання за надання дозволу про початок виконання будівельних робіт. Такі послуги оцінила у майже $24 тис.

Правоохоронці затримали зловмисницю згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання другої частини хабаря в сумі $20 тис.

Кримінальне провадження розпочато за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину.Встановлюється причетність всіх посадових осіб Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області до протиправної діяльності.

Тривають слідчі дії.Спецоперацію з викриття зловмисника проводили оперативники УСБУ спільно з слідчими ТУ ДБР під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури.

Схожі повідомлення

На Дрогобиччині патрульного затримали на хабарі за вивіз лісопродукції

admin2

Рятувальники завітали у дитячий садочок Жидачева

admin2

На Миколаївщині втопився рибалка

admin2

Сьогодні, 2 червня, у області ввімкнуть сирени

admin3

Один загиблий та п’ятеро травмованих – ДТП у Гірному

admin2

Друзі – в память про 18-річного Героя Максима Василишина

admin2