16.5 C
Lviv
29.05.2024
Стрийщина

Жовківського екс-депутата засудили за … неподання декларації

У Жовкві за неподання декларації колишнього депутата засудили до 150 годин громадських робіт

Такий вирок ухвалив Жовківський районний суд Львівської області: за результатами розгляду кримінального провадження щодо екс-депутата Річківської сільської ради Жовківського району – за ст. 366-3 КК України (неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

У судовому рішенні, датованому 05.08.2021 року, зазначено, що обвинувачений як колишній депутат Річківської сільської ради Жовківського району, повноваження якого закінчилися 17 листопада 2020 року, «діючи умисно, маючи реальну можливість та достовірно знаючи про обов`язок подання до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларації за 2020 рік, всупереч вимогам абзацу 2 частини 2 статті 45 Закону, не подав, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік». Таким чином вчинив кримінальне правопорушення.

Прокурор Жовківської окружної прокуратури та обвинувачений уклали угоду про визнання винуватості, відповідно до якої обвинувачений повністю, беззастережно визнав свою вину у вчиненні інкримінованого йому діяння кримінального правопорушення.

У результаті суд ухвалив дану угоду затвердити та призначив обвинуваченому покарання у вигляді громадських робіт на строк 150 годин із позбавленням права обіймати посади чи займатись діяльністю в органах місцевого самоврядування строком на 1 рік.

Схожі повідомлення

В с. Отиневичі Стрийського району пожежники врятували від знищення вогнем 2 житлових будинки та господарську будівлю

admin3

Стрийське підприємство “ТзДВ “Стрий Авто” планує випускати електромобілі і не тільки

admin3

Під час пожежі врятували власника будинку в Жидачеві

admin2

У с. Славське Стрийського району вогнеборці врятували від знищення вогнем 3 будівлі

admin3

Всесвітній день безпеки та здоровʼя на роботі. Що це за день?

admin3

В Новому Роздолі в квартирі на вул. Грушевського виявили тіло власниці, 1958 року народження

admin3

Залишити коментар