16.5 C
Lviv
23.01.2022
Стрийщина

Гризуни “привели” мешканця Ходорова до реанімації

У мешканця Стрийського району діагностували небезпечне інфекційне захворювання – лептоспіроз. Чоловіку 52 роки, він з Ходорова.

Зараз інфікований госпіталізований. Перебуває в реанімації Львівської обласної інфекційної лікарні.

До лікарні потрапив з інфекційно-токсичним шоком: у нього знизився тиск, було відсутнє сечовиділення, висока температура, біль у м’язах, інтоксикація тощо. У реанімації він провів п’ять днів і після стабілізації його стану переведений на подальше лікування у відділення.

Найімовірніше, лептоспірозом чоловік заразився удома. Він ніде не працює, а займається господарством. Пацієнт повідомив лікарям, що у стайні та інших господарських приміщеннях не раз бачив гризунів – мишей, щурів, які найчастіше є носіями цього небезпечного захворювання.

Нагадаємо, лептоспіроз – небезпечне інфекційне захворювання, спричинене бактерією Leptospira. Основними носіями збудника лептоспірозу у природних умовах є щурі, польові миші, землерийки, їжаки. Захворіти на цю недугу можна під час купання у заражених водоймах, при контакті із інфікованими тваринами.

Схожі повідомлення

Керівника одного з підприємств гірничо-хімічної промисловості Львівщини спіймали “на відкаті”

admin2

Іван СОБКО: Закликаємо мешканців Львівщини відповідально поставитися до вакцинації

admin3

Абсолютний чемпіон світу з ловлі риби – юний львів’янин

admin2

У разі ускладнень від COVID-19 працюючі українці можуть пройти реабілітацію за кошти Фонду соціального страхування України

admin3

У Червонограді “похоронили” Путіна

admin2

У Дроговижі рятувальники відкачували воду

admin2

Залишити коментар